Wedstrijdkalender
Seizoen 2008-2009
(onder voorbehoud)

TD: Top Divisie (voorheen Heren A)             1eD: Eerste Divisie (voorheen Heren B)
D: Dames       H: Heren       M: Masters (voorheen Veteranen)       C: C-rijders

Datum
 (info)
Tijd Naam/soort Plaats CategorieŽn (rondes)
(verslag/uitslag)
za 4 okt 18.30

KNSB Cup 1

Amsterdam D(60)-TD(100)-1eD(75)
wo 8 okt 18.30 KNSB Cup 2 Utrecht D(60)-TD(100)-1eD(100)
za 11 okt 18.30 KNSB Cup 3 Den Haag D(60)-TD(100)-1eD(100)
wo 15 okt 18.30 KNSB Cup 4 Assen D(60)-TD(100)-1eD(100)
za 18 okt 18.30 KNSB Cup 5 Heerenveen D(60)-TD(100)-1eD(100)
wo 22 okt 18.30 KNSB Cup 6 Enschede D(60)-TD(100)-1eD(100)
za 25 okt   IJsselcup Deventer Ploegenachtervolging
za 25 okt 18.30 KNSB Cup 7 Deventer D(60)-TD(100)-1eD(100)
wo 29 okt 18.30 KNSB Cup 8 Eindhoven D(60)-TD(100)-1eD(100)
za 1 nov 19.30
  1  
Amsterdam TD(100)-D(60)-1eD(100)
za 8 nov 18.30
  2  
Assen D(60)-TD(100)-1eD(100)
za 15 nov 18.30
  3  
Eindhoven D(60)-TD(100)-1eD(100)
za 22 nov 19.30
  4  
Amsterdam TD(100)-D(60)-1eD(100)
za 29 nov 18.30
  5  
Utrecht D(60)-TD(100)-1eD(100)
za 6 dec 18.30
  6  
Assen D(60)-TD(100)-1eD(100)
za 13 dec 19.30
  7  
Amsterdam TD(100)-D(60)-1eD(100)
wo 17 dec 12.30 Super Prestige 1 Biddinghuizen TD(54km)-D(36km)
za 20 dec 18.30
  8  
Utrecht D(60)-TD(100)-1eD(100)
wo 24 dec 12.30 Super Prestige 2 Biddinghuizen TD(75km)-D(40km)
za 27 dec 18.30
  9  
Assen D(60)-TD(100)-1eD(100)
zo 28 dec 19.00 Baanmarathon Natuurijs Haaksbergen D(60)-TD(100)
do 31 dec 19.00 Baanmarathon Natuurijs Noordlaren D(75)-TD(120)
do 1 jan 12.30 Super Prestige 3 Biddinghuizen TD(75km)-D(40km)
za 3 jan 17.00 Nationale wedstrijd Assen M(60)
za 3 jan 18.30
  10  
Assen D(60)-TD(100)-1eD(100)
wo 7 jan 12.30 Super Prestige 4 Biddinghuizen TD(54km)-D(27km)
do 8 jan 08.00 NK Natuurijs Oostvaardersplassen M(75km)-D(60km)-H(100km)
za 10 jan 18.30
  11  
Eindhoven D(60)-TD(100)-1eD(100)
ma 12 jan 09.00 Unox 1-daagse natuurijsklassieker Ankeveen D(60km)-TD(100km)
wo 14 jan 12.30 Super Prestige 5 (finale) Biddinghuizen TD(75km)-D(40km)
za 17 jan 19.30
  12  
Amsterdam TD(100)-D(60)-1eD(100)
zo 18 jan 21.00 Ned. Studenten Kampioenschappen Amsterdam Studenten: D(45)-H(75)
wo 21 jan 10.00 Talent Trophy Weissensee 18-22 jr niet-landelijk (80km)
za 24 jan 10.00 Aart Koopmans Memorial
Talent Trophy
Weissensee D(60km)-H(80km)
18-22 jr niet-landelijk (40/60km)
za 24 jan 18.30
  13 (Finale)  
Utrecht D(60)-TD(100)-1eD(100)
ma 26 jan 08.00 Snelle toer / WK Veteranen Weissensee C-M (200km)
wo 28 jan 08.00 Alt. 11-stedentocht Weissensee D-H (200km)
do 29 jan 10.00 Criterium Weissensee C/M-D-A/B
za 31 jan 08.00
  Open NK Natuurijs  
Weissensee D(60km)-H(100km)-M(70km)
wo 4 feb 19.30 Flevo Cup 1 Biddinghuizen 1eD (60km)
do 5 feb 12.00  Grandprix Natuurijs 1 Zweden D(60km)-H(80km)
za 7 feb  09.00 Grandprix Natuurijs 2 Zweden D(80km)-H(150km)
ma 9 feb  09.00 Grandprix Natuurijs 3 Zweden D(100km)-H(100km)
wo 11 feb 19.30 Flevo Cup 2 Biddinghuizen 1eD (60km)
do 12 feb  09.00 Grandprix Natuurijs 4 Zweden H(100km)
za 14 feb  09.00 Grandprix Natuurijs 5 Zweden H(200km)
zo 15 feb 17.30 Mass Start Essent ISU World Cup Heerenveen Selectie MA/LB
di 17 feb 11.00 Championsrace Biddinghuizen Selectie MA/LB
wo 18 feb 18.30 KNSB Cup 9 Groningen D(60)-TD(100)-1eD(75)
do 19 feb 18.30 KNSB Cup 10 Breda D(60)-TD(100)-1eD(75)
vr 20 feb 18.30 KNSB Cup 11 Alkmaar D(60)-TD(125)-1eD(100)
za 21 feb 18.30 KNSB Cup 12 Haarlem D(60)-TD(100)-1eD(100)
zo 22 feb 18.30 Finale KNSB Cup 13 (Finale) Hoorn D(70)-TD(150)-1eD(100)
za 28 feb 08.30
12.15
  NK Kunstijs  
Heerenveen Jeugd
M (75)-1eD(100)-D (70)-TD(150)

www.MARATHONSCHAATSEN.nl