WEDSTRIJDKALENDER 97 - 98

(onder voorbehoud van wijzigingen)

Uitslagen via aanklikken kategorie bij de betreffende wedstrijd
(download voor MDS)

Marathon-wedstrijden op Kunstijs
Marathon-wedstrijden op Buitenlands Natuurijs
Eurocup Internationale Marathon-wedstrijden
Nationale Natuurijs Wedstrijden

Marathon wedstrijden op Kunstijs

Oktober 
zat. 11  Assen      Nat.wedstr.   B/D/V/A(J)            13.00 
zat. 18  Amsterdam  Unox-cup 1    D/A(J)/B              19.30 
zat. 25  Utrecht    Unox-cup 2    A(J)/V/B              14.00 
November 
zat. 1   Alkmaar    Unox-cup 3    D/A(J)/V              19.30 
woe. 5   Heerenveen Unox-cup 4    D/A(J)/V              19.30 
zat. 8   Groningen  Unox-cup 5    A(J)/B/V              14.00 
zat. 15  Haarlem    Unox-cup 6    D/A(J)/B              19.30 
zat. 22  Eindhoven  Unox-cup 7    V/A(J)/B              19.30 
zat. 29  Deventer   Unox-cup 8    D/A(J)/B              19.30 
December 
zat.  6  Amsterdam  Unox-cup 9    D/A(J)/V              19.30 
vry. 12  Den Haag   3-daagse 1    Ploegen/V/B           18.30 
zat. 13  Utrecht    3-daagse 2    Ploegen/V/B           18.30 
zon. 14  Deventer   3-daagse fin. Ploegen/D/B           13.00 
zat. 20  Assen      Unox-cup 10   V/A(J)/B              19.30 
zat. 27  Amsterdam  N.K.          B/D/A/V               10.00 
Januari 
zat.  3  Alkmaar    Unox-cup 11   A(J)/V/B              14.00 
zon.  4  Heerenveen Unox-cup 12   D/A(J)/V              14.00 
zon. 11  Nijmegen   333 m. baan   D/A/B/V               19.30
zat. 17  Amsterdam  Unox-cup 13   D/A(J)/V              19.30 
zon. 18      Gewestelijke Kampioenschappen 
Februari 
zat.  7  Groningen  Unox-cup 14   V/A(J)/B              19.30 
zat. 14  Utrecht    Unox-cup 15   D/A(J)/B              19.30 
zat. 21  Den Haag   Unox-cup Fin. B/D/A(J)/V            10.00 

 

Marathon wedstrijden op Buitenlands Natuurijs

zat.24-01   Plansee      Open Ned. Kampioenschappen    AFGELAST         
zat.24-01   Weissensee   Open Ned. Kampioenschappen    D/H/V
zon.25-01   Plansee      Oostenrijkse Kampioenschappen AFGELAST
maa.26-01   Plansee      AGM-Marathon voor Dames       AFGELAST
don.29-01   Weissensee   Alternatieve Elfstedentocht   Alle/D/B/V
woe.25-02   Kuopio(Finl) Alternatieve Elfstedentocht   Alle

Eurocup Internationale Marathon wedstrijden

zon.11-01   Baselga (ItaliŽ)      Heren ABVC  100 rnd 
maa.26-01   Plansee (Oostenrijk)  Heren ABVC  100 km   AFGELAST
maa.23-02   Kuopio (Finland)      Heren ABVC  100 km 
zat.28-02   Omsk (Rusland)        Heren ABVC  100 km   AFGELAST

Nationale Natuurijs wedstrijden

                                                      uur+ronden/km
BAAN-WEDSTRIJDEN
BAFLO                    A-MARATHON                            1+10
DEN HAAG                 HOFVIJVER SCHAATSMARATHON             1+ 5
GRAFHORST                GANZENDIEP MARATHON                   1+ 5
MIDWOLDA                 A-MARATHON                            1+10
Nw.A'DAM/VEENOORD        A-MARATHON                            1+10
OMMEN                    A-MARATHON                            1+10
WESTERHAAR               GOUDENTURF AFVAL-MARATHON              nvt
WIJK & AALBURG           A-MARATHON                            1+10
NATUURIJS-TRAJECT-WEDSTRIJDEN
AKKRUM                   DWARS DOOR AKKRUM                     1+ 5
BLOKZIJL/GIETHOORN       DE TWEEDAAGSE BREDERWIEDE MARATHON    50-50
BLOKZIJL                 OVERIJSSELSE MERENTOCHT                100
BOVENSMILDE              BRUGGENTOCHT                            60
HINDELOPEN               DE 100 VAN HINDELOPEN                  100
KORTENHOEF               DE RONDE VAN KORTENHOEF                100
LEERMENS                 LEERMENSTERTOCHT                        80
LEEUWARDEN               DE 100 VAN DE KLEINE WIELEN            100
LOOSDRECHT               RONDE VAN MIDDEN NEDERLAND             100
MUNNEBUREN/SCHERPENZEEL  GROTE VEENPOLDERTOCHT                  100
nw. AMSTERDAM/VEENOORD   DE 100 VAN HET ERMERSTRAND             100
OUDEHASKE                DE 100 VAN OUDEHASKE                   100
SCHELLUINEN              OMLOOP ALBLASSERWAARD                  100
ZUIDSCHERMER             NOORD-HOLLAND WEDSTRIJDTOCHT           100
UITGEEST                 UITGEESTERMEER MARATHON                100
UTRECHT                  GRACHTENTOCHT                          ntb
VINKEVEEN                DE 100 VAN VINKEVEEN                   100
WINSUM                   WINSUMERBOOGTOCHT                       80
KLASSIEKERS
ANKEVEEN                 DE DRIEDAAGSE VAN ANKEVEEN       80-60-100
BAFLO                    NOORDERRONDRITTEN                      150
EERNEWOUDE               DE 100 VAN EERNEWOUDE                  100
LBURG                    VELUWEMEER MARATHON                100/200
GIETHOORN                HOLLANDS VENETIE TOCHT                  55
LOOSDRECHT               DE RONDE VAN LOOSDRECHT                120
MAASLAND                 WESTLAND SCHAATSMARATHON               100
SCHEEMDA                 OLDAMBTRIT                              70
SCHERMERHORN             USA MARATHON                           100
STEENWIJK                NOORDWESTHOEK RIT                       85
WESTERLAND               AMSTELMEER MARATHON                    100
ZEVENHUIZEN              ROTTEMEREN WEDSTRIJD               100/200
KANDIDAAT ORGANISATIES N.K.-NATUURIJS             D-60  V-75  H-100
DRENTHE:                 nw. AMSTERDAM/VEENOORD (ERMERSTRAND)
FRIESLAND:               EERNEWOUDE
GELDERLAND               ELBURG (VELUWEMEER)
NOORD-HOLLAND/UTRECHT:   LOOSDRECHT
                         WESTERLAND
                         URSEM/SCHERMERHORN/AVENHORN
                         ANKEVEEN
OVERIJSSEL:              GIETHOORN
ZUID-HOLLAND:            MAASLAND

www.MARATHONSCHAATSEN.nl