EINDKLASSEMENT UNOX PLOEGEN DRIEDAAGSE pnt
1 Bional - van Lingen 142.2
2 Klerks Plastic 102.2
3 Energie Noord West 100.2
4 Slager 89.1
5 Cantenaar 86
6 Netwerk-VSP 71
7 Amsterdam 67
8 BP-Ploeg 60
9 De Klappende Kleppers 57
10 Buiter Beton 56.1
11 Sportivan 43
12 Dasia 41
13 Wehkamp 34.2
14 Peter v. Vliet & Eclipse 33
15 ABS Steigerbouw 29
16 GTC Drenthe 20
-----------------------------------------------------------------------------
UNOX Marathon Driedaagse 12-12-97
Afvalwedstrijd Den Haag
PLOEGEN
WEDSTRIJD-UITSLAG r p pnt
1 50 Hans Pieterse Diemen Energie NW 10.1
2 45 Peter de Vries Luxwoude BionalvLing 9
3 79 Willem Poelstra Hyum Cantenaar 8
4 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R BP 7
5 86 Frans de Ronde Amsterdam Slager 6
6 72 Yep Kramer Oudeschoot Klerks 5
7 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Netwerk VSP 4
8 77 Lauri Paalasmaa Olst Rondhout RHS 3
9 11 Henk van Benthem Ens Buiter 2
10 47 Paul Robijn Maasland P.van Vliet 1
11 3 Bernhard Bouma Oldetrijne ABS-st.bouw
12 55 Erwin Tiemens Wezep Sportivan
13 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia
14 16 Edward Hagen Haarlem Wehkamp
-----------------------------------------------------------------------------
UNOX Marathon Driedaagse 12-12-97
Klassementswedstrijd - 1 Den Haag
PLOEGEN 30 rnd 12 km
WEDSTRIJD-UITSLAG r p pnt
1 38 Haico Bouma Heerenveen Wehkamp 10.1
2 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager 9
3 6 Ruud Borst Leiderdorp BionalvLing 8
4 19 Eric Feenstra Abbekerk Energie NW 7
5 20 Erik Hulzebosch Gramsbergen Buiter 6
6 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad Cantenaar 5
7 27 Rene Vergeer Warmond Netwerk VSP 4
8 43 Andre Klompmaker Oosterwolde Sportivan 3
9 60 Albert Slomp Ruinen 2
10 33 Rick van der Hoorn Ter Aar BP 1
11 36 Rene Kok Rottevalle
12 21 Marcel Nat Oostgraftdijk P.van Vliet
13 56 Bennie Prins Harkema ABS-st.bouw
14 4 Tino Dekker Warmenhuizen Dasia
15 82 Jan-Maarten Heideman Gelselaar Klerks
-----------------------------------------------------------------------------
UNOX Marathon Driedaagse 12-12-97
Klassementswedstrijd-2 Den Haag
PLOEGEN 30 rnd 12 km
WEDSTRIJD-UITSLAG r p pnt
1 11 Henk van Benthem Ens Buiter 10.1
2 14 Ubbo Kuper Exloo Slager 9
3 37 Rene Ruitenberg Elburg Wehkamp 8
4 69 Bertjan vd Veen Joure Primafit 7
5 81 Richard Touber Stiens Cantenaar 6
6 12 Tanno Bok Akkrum HR Beton 5
7 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk VSP 4
8 73 Eric Jan Hagedoorn Gouderak Dasia 3
9 22 Bert Verduin Heemskerkerduin Energie NW 2
10 94 Harm Speelman Smilde 1
11 71 Robert Feenstra Abbekerk Kortwijk
12 42 Koeno Mulder Groningen
13 78 Theo van Opzeeland Diemen Seignette
14 39 Lammert Huitema Roden Klerks
15 35 Patrick Schmitz Alkmaar P.van Vliet
-----------------------------------------------------------------------------
UNOX Marathon Driedaagse 12-12-97
AGM Ploegenwedstrijd Den Haag
PLOEGEN 80 rnd 32 km
WEDSTRIJD-UITSLAG r p pnt
1 45 Peter de Vries Luxwoude BionalvLing 1 30.1
2 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk VSP 19
3 78 Theo van Opzeeland Diemen Seignette 18
4 17 Rob van Meggelen Amsterdam Energie NW 17
5 82 Jan-Maarten Heideman Gelselaar Klerks 16
6 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad Cantenaar 15
7 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager 14
8 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R BP 13
9 12 Tanno Bok Akkrum HR Beton 12
10 4 Tino Dekker Warmenhuizen Dasia 11
11 11 Henk van Benthem Ens Buiter 10
12 55 Erwin Tiemens Wezep Sportivan 9
13 56 Bennie Prins Harkema ABS-st.bouw 8
14 21 Marcel Nat Oostgraftdijk P.van Vliet 7
15 85 Henri Ruitenberg Oldebroek Wehkamp 6
16 30 Gert Hollemans Exloo Psychotic 5
-----------------------------------------------------------------------------
UNOX Marathon Driedaagse 13-12-97
Afvalwedstrijd Utrecht
PLOEGEN
WEDSTRIJD-UITSLAG r p pnt
1 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager 10.1
2 59 Arnold Stam Sprang-Capelle BionalvLing 9
3 17 Rob van Meggelen Amsterdam Energie NW 8
4 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga KlapKleppers 7
5 32 Bram Sikma Scharsterbrug Cantenaar 6
6 63 Piet Kleine Kerkenveld Klerks 5
7 9 Rudi Groenendal Groningen BP 4
8 92 Arno Winters Ommen Sportivan 3
9 53 Arthur Veldhoen Amsterdam Dasia 2
10 67 John van Dijk Landsmeer Amsterdam 1
11 7 Henk Angenent Alphen ad Ryn Netwerk VSP
12 47 Paul Robijn Maasland P.van Vliet
13 87 Harm vd Meulen Stiens ABS-st.bouw
14 30 Gert Hollemans Exloo GTC Drenthe
15 11 Henk van Benthem Ens Buiter
-----------------------------------------------------------------------------
UNOX Marathon Driedaagse 13-12-97
Klassementwedstrijd-1 Utrecht
PLOEGEN 30 rnd 12 km
WEDSTRIJD-UITSLAG r p pnt
1 38 Haico Bouma Heerenveen Wehkamp 11 10.1
2 86 Frans de Ronde Amsterdam Slager 10 9
3 6 Ruud Borst Leiderdorp BionalvLing 9 8
4 43 Andre Klompmaker Oosterwolde Sportivan 8 7
5 20 Erik Hulzebosch Gramsbergen Buiter 5 6
6 82 Jan-Maarten Heideman Gelselaar Klerks 5 5
7 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad Cantenaar 1 4
8 33 Rick van der Hoorn Ter Aar BP 1 3
9 21 Marcel Nat Oostgraftdijk P.van Vliet 2
10 4 Tino Dekker Warmenhuizen Dasia 1
11 60 Albert Slomp Ruinen GTC Drenthe
12 36 Rene Kok Rottevalle KlapKleppers
13 56 Bennie Prins Harkema ABS-st.bouw
14 75 Arjan Schreuder Landsmeer Amsterdam
TIJD ( 30 rondes) : 17 min 13 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 34.4 sec
GEMIDDELDE SNELHEID : 41.8 km/u
-----------------------------------------------------------------------------
UNOX Marathon Driedaagse 13-12-97
Klassementwedstrijd-2 Utrecht
PLOEGEN 30 rnd 12 km
WEDSTRIJD-UITSLAG r p pnt
1 39 Lammert Huitema Roden Klerks 1 5 20.1
2 69 Bertjan vd Veen Joure BionalvLing 17 9
3 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk VSP 15 8
4 81 Richard Touber Stiens Cantenaar 6 7
5 28 Ard Alderts St.Nicolaasga Buiter 5 6
6 22 Bert Verduin Heemskerkerduin Energie NW 4 5
7 35 Patrick Schmitz Alkmaar P.van Vliet 4 4
8 14 Ubbo Kuper Exloo Slager 2 3
9 78 Theo van Opzeeland Diemen Amsterdam 2 2
10 73 Eric Jan Hagedoorn Gouderak Dasia 1
11 12 Tanno Bok Akkrum KlapKleppers
12 94 Harm Speelman Smilde GTC Drenthe
13 42 Koeno Mulder Groningen Sportivan
14 71 Robert Feenstra Abbekerk ABS-st.bouw
15 44 Andries Kasper Driel BP
TIJD ( 30 rondes) : 16 min 54 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 33.8 sec
GEMIDDELDE SNELHEID : 42.6 km/u
-----------------------------------------------------------------------------
UNOX Marathon Driedaagse 13-12-97
AGM Ploegenwedstrijd Utrecht
PLOEGEN 80 rnd 32 km
WEDSTRIJD-UITSLAG r p pnt
1 45 Peter de Vries Luxwoude BionalvLing 1 30.1
2 67 John van Dijk Landsmeer Amsterdam 1 29
3 17 Rob van Meggelen Amsterdam Energie NW 18
4 82 Jan-Maarten Heideman Gelselaar Klerks 17
5 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk VSP 16
6 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R BP 15
7 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad Cantenaar 14
8 36 Rene Kok Rottevalle KlapKleppers 13
9 4 Tino Dekker Warmenhuizen Dasia 12
10 35 Patrick Schmitz Alkmaar P.van Vliet 11
11 42 Koeno Mulder Groningen Sportivan 10
12 20 Erik Hulzebosch Gramsbergen Buiter 9
13 56 Bennie Prins Harkema ABS-st.bouw 8
14 86 Frans de Ronde Amsterdam Slager 7
15 94 Harm Speelman Smilde GTC Drenthe 6
TIJD ( 80 rondes) : 39 min 31 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 29.6 sec
GEMIDDELDE SNELHEID : 48.6 km/u
-----------------------------------------------------------------------------
UNOX Marathon Driedaagse 14-12-97
Afvalwedstrijd-1 Deventer
PLOEGEN
WEDSTRIJD-UITSLAG r p pnt
1 50 Hans Pieterse Diemen Energie NW 10.1
2 72 Yep Kramer Oudeschoot Klerks 9
3 45 Peter de Vries Luxwoude BionalvLing 8
4 79 Willem Poelstra Hyum Cantenaar 7
5 86 Frans de Ronde Amsterdam Slager 6
6 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R BP 5
7 77 Lauri Paalasmaa Olst KlapKleppers 4
8 3 Bernhard Bouma Oldetrijne ABS-st.bouw 3
9 55 Erwin Tiemens Wezep Sportivan 2
10 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Netwerk VSP 1
11 47 Paul Robijn Maasland P.van Vliet
12 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia
13 11 Henk van Benthem Ens Buiter
14 48 Yoeri Takken Amsterdam Amsterdam
-----------------------------------------------------------------------------
UNOX Marathon Driedaagse 14-12-97
Afvalwedstrijd-2 Deventer
PLOEGEN
WEDSTRIJD-UITSLAG: wegens onregelmatigheden ongeldig verklaard
----------------------------------------------------------------------------
UNOX Marathon Driedaagse 14-12-97
AGM Ploegenwedstrijd Deventer
PLOEGEN 100 rnd 40 km
WEDSTRIJD-UITSLAG r p pnt
1 82 Jan-Maarten Heideman Gelselaar Klerks 25.1
2 45 Peter de Vries Luxwoude BionalvLing 24
3 17 Rob van Meggelen Amsterdam Energie NW 23
4 78 Theo van Opzeeland Diemen Amsterdam 17
5 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager 16
6 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Netwerk VSP 15
7 81 Richard Touber Stiens Cantenaar 14
8 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga KlapKleppers 13
9 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R BP 12
10 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia 11
11 3 Bernhard Bouma Oldetrijne ABS-st.bouw 10
12 92 Arno Winters Ommen Sportivan 9
13 35 Patrick Schmitz Alkmaar P.van Vliet 8
14 20 Erik Hulzebosch Gramsbergen Buiter 7
15 60 Albert Slomp Ruinen GTC Drenthe 6
TIJD (100 rondes) : 49 min 47 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 29.9 sec
GEMIDDELDE SNELHEID : 48.2 km/u
-----------------------------------------------------------------------------
www.MARATHONSCHAATSEN.nl