Noordelijke Account.Unie 20-12-97
10e wedstrijd UNOX-Cup Assen
HEREN A Landelijk 100 rnd 40 km
================================================================
DAGUITSLAG r pnt
1 50 Hans Pieterse Diemen Energie NW 1 24.1
2 79 Willem Poelstra Hyum Cantenaar 1 23
3 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga van Wijnen 1 22
4 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager 1 21
5 7 Henk Angenent Alphen ad Ryn Netwerk VSP 1 20
6 38 Haico Bouma Heerenveen Wehkamp 1 19
7 37 Rene Ruitenberg Elburg Wehkamp 1 18
8 72 Yep Kramer Oudeschoot Klerks 1 17
9 45 Peter de Vries Luxwoude BionalvLing 1 16
10 35 Patrick Schmitz Alkmaar P.van Vliet 1 15
11 20 Erik Hulzebosch Gramsbergen Buiter 1 14
12 48 Yoeri Takken Amsterdam AEX-Oudhof 1 13
13 63 Piet Kleine Kerkenveld Klerks 1 12
14 4 Tino Dekker Warmenhuizen Dasia 1 11
15 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia 1 10
16 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Netwerk VSP 1 9
17 33 Rick van der Hoorn Ter Aar BP 1 8
18 32 Bram Sikma Scharsterbrug Cantenaar 1 7
19 6 Ruud Borst Leiderdorp BionalvLing 1 6
20 9 Rudi Groenendal Groningen BP 1 5
21 75 Arjan Schreuder Landsmeer 1 4
22 17 Rob van Meggelen Amsterdam Energie NW 1 4
23 53 Arthur Veldhoen Amsterdam Dasia 1 4
24 19 Eric Feenstra Abbekerk Energie NW 1 4
25 22 Bert Verduin Heemskerkerduin Energie NW 1 4
26 59 Arnold Stam Sprang-Capelle BionalvLing 1 4
27 43 Andre Klompmaker Oosterwolde Sportivan 1 4
28 40 Albert Krook Loosdrecht Altena 1 4
29 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad Cantenaar
30 67 John van Dijk Landsmeer Cottonfield
31 92 Arno Winters Ommen Sportivan
32 42 Koeno Mulder Groningen
33 49 Hans Schipper Warmond
34 89 Hans vd Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk
35 14 Ubbo Kuper Exloo Slager
36 82 Jan-Maarten Heideman Gelselaar Klerks
37 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R BP
38 28 Ard Alderts St.Nicolaasga Primafit
39 60 Albert Slomp Ruinen
40 88 Wim Mol Hollandscheveld Nijenhuis
----------------------------------------------------------------
STRIJDLUSTIGSTE RIJDERS pnt
1 79 Willem Poelstra Hyum Cantenaar 3
2 45 Peter de Vries Luxwoude BionalvLing 2
3 17 Rob van Meggelen Amsterdam Energie NW 1
----------------------------------------------------------------
KLASSEMENTSPRINT pnt
----------------------------------------------------------------
EXTRA KLASSEMENTSPRINT pnt
1 28 Ard Alderts St.Nicolaasga Primafit 13 5
2 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R BP 12 4
3 72 Yep Kramer Oudeschoot Klerks 7 3
4 59 Arnold Stam Sprang-Capelle BionalvLing 7 2
5 47 Paul Robijn Maasland P.van Vliet 5 1
----------------------------------------------------------------
SUBKATEGORIE: 1E/2E-JRS pnt
1 79 Willem Poelstra Hyum Cantenaar 39
2 35 Patrick Schmitz Alkmaar P.van Vliet 31
3 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia 26
----------------------------------------------------------------
TIJD (100 rondes) : 55 min 28 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 33.3 sec
GEMIDDELDE SNELHEID : 43.3 km/u
----------------------------------------------------------------
www.MARATHONSCHAATSEN.nl