Altern. Elfstedentocht 29-01-98
Techendorf Weissensee
Alle Kat. 200 km
================================================================
UITSLAG
1 45 Peter de Vries Luxwoude BionalvLing
2 72 Yep Kramer Oudeschoot Klerks
3 17 Rob van Meggelen Amsterdam Energie NW
4 59 Arnold Stam Sprang-Capelle BionalvLing
5 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk VSP
6 b95 Hotze Zandstra De Tike Hayma
7 89 Hans vd Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk
8 39 Lammert Huitema Roden Klerks
9 20 Erik Hulzebosch Gramsbergen Buiter
10 11 Henk van Benthem Ens Buiter
11 69 Bertjan vd Veen Joure Primafit
12 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Netwerk VSP
13 19 Eric Feenstra Abbekerk Energie NW
14 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R BP
15 79 Willem Poelstra Hyum Cantenaar
16 77 Lauri Paalasmaa Finland Rondhout RHS
17 82 Jan-Maarten Heideman Gelselaar Klerks
18 32 Bram Sikma Scharsterbrug Cantenaar
19 85 Henri Ruitenberg Oldebroek Wehkamp
20 63 Piet Kleine Kerkenveld Klerks
21 6 Ruud Borst Leiderdorp BionalvLing
22 33 Rick van der Hoorn Ter Aar BP
23 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia
24 90 Henk Schra Staphorst Sportivan
25 b94 Dicky Zuidema Jonkersland ABS-st.bouw
26 27 Rene Vergeer Warmond Netwerk VSP
27 b31 Arjan Mombarg Vorden
28 4 Tino Dekker Warmenhuizen Dasia
29 55 Erwin Tiemens Wezep Sportivan
30 92 Arno Winters Ommen Sportivan
31 22 Bert Verduin Heemskerkerduin Energie NW
32 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager
33 36 Rene Kok Rottevalle
34 v35 Karel Draaijer Nijemirdum A.de Koning
35 v64 Rein Jonker Wijtgaard
36 38 Haico Bouma Heerenveen Wehkamp
37 7 Henk Angenent Alphen ad Ryn Netwerk VSP
38 53 Arthur Veldhoen Amsterdam Dasia
39 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga van Wijnen
40 73 Eric Jan Hagedoorn Gouderak Dasia
41 88 Wim Mol Hollandscheveld Nijenhuis
42 b54 Gerard Oord Scheerwolde CaterConcept
43 d64 Gretha Smit Rouveen Buiter
44 14 Ubbo Kuper Exloo Slager
45 28 Ard Alderts St.Nicolaasga Primafit
46 b86 Allain Vercamst Oeselgem (Blg) Depauw
47 c31 Olli Sjo Finland
48 c32 Kalle Valtonen Finland
49 b42 Wietze Jongsma Oosthem
50 b69 Piet Hettinga Heeg
51 v10 Dirk Boeve Wapenveld ABC-Hekwerk
52 43 Andre Klompmaker Oosterwolde Sportivan
53 71 Robert Feenstra Abbekerk Kortwijk
54 b20 Auke Broex Ouderkerk ad A Viks
55 d34 Klasina Seinstra St.Johannesga Slager
56 d63 Jenita Hulzebosch Gramsbergen Buiter
57 91 Sijmen Algra Rinsumageest De Trochreed
58 47 Paul Robijn Maasland P.van Vliet
59 3 Bernhard Bouma Oldetrijne ABS-st.bouw
60 86 Frans de Ronde Amsterdam Slager
TIJD : 5 uur 24 min 55 sec
GEMIDDELDE SNELHEID : 36.9 km/u
----------------------------------------------------------------
www.MARATHONSCHAATSEN.nl