Open Ned.Kampioenschap 24-01-98
Techendorf Weissensee
HEREN Landelijk 14 rnd 100 km
================================================================
UITSLAG
1 82 Jan-Maarten Heideman Gelselaar Klerks
2 37 Rene Ruitenberg Elburg Wehkamp
3 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager
4 72 Yep Kramer Oudeschoot Klerks
5 11 Henk van Benthem Ens Buiter
6 45 Peter de Vries Luxwoude BionalvLing
7 69 Bertjan vd Veen Joure Primafit
8 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga van Wijnen
9 20 Erik Hulzebosch Gramsbergen Buiter
10 79 Willem Poelstra Hyum Cantenaar
11 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R BP
12 4 Tino Dekker Warmenhuizen Dasia
13 17 Rob van Meggelen Amsterdam Energie NW
14 6 Ruud Borst Leiderdorp BionalvLing
15 28 Ard Alderts St.Nicolaasga Primafit
16 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia
17 35 Patrick Schmitz Alkmaar P.van Vliet
18 50 Hans Pieterse Diemen Energie NW
19 33 Rick van der Hoorn Ter Aar BP
20 32 Bram Sikma Scharsterbrug Cantenaar
21 89 Hans vd Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk
22 36 Rene Kok Rottevalle
23 55 Erwin Tiemens Wezep Sportivan
24 81 Richard Touber Stiens Cantenaar
25 b15 Roelof Burghoorn Wirdum
26 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad Cantenaar
27 b95 Hotze Zandstra De Tike Hayma
28 b40 Klaas Slager Staphorst
29 3 Bernhard Bouma Oldetrijne ABS-st.bouw
30 86 Frans de Ronde Amsterdam Slager
31 90 Henk Schra Staphorst Sportivan
32 27 Rene Vergeer Warmond Netwerk VSP
33 53 Arthur Veldhoen Amsterdam Dasia
34 b89 Pieter Dragt Zuidwolde Buiter
35 48 Yoeri Takken Amsterdam AEX-Oudhof
36 38 Haico Bouma Heerenveen Wehkamp
37 b42 Wietze Jongsma Oosthem
38 22 Bert Verduin Heemskerkerduin Energie NW
39 b69 Piet Hettinga Heeg
40 39 Lammert Huitema Roden Klerks
41 73 Eric Jan Hagedoorn Gouderak Dasia
42 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk VSP
43 85 Henri Ruitenberg Oldebroek Wehkamp
44 63 Piet Kleine Kerkenveld Klerks
45 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Netwerk VSP
46 92 Arno Winters Ommen Sportivan
47 16 Edward Hagen Haarlem Wehkamp
48 19 Eric Feenstra Abbekerk Energie NW
49 59 Arnold Stam Sprang-Capelle BionalvLing
50 43 Andre Klompmaker Oosterwolde Sportivan
51 47 Paul Robijn Maasland P.van Vliet
52 10 Gerrit Terpstra Leeuwarden Zwette
53 14 Ubbo Kuper Exloo Slager
54 b18 Roelof Compagner Staphorst
55 7 Henk Angenent Alphen ad Ryn Netwerk VSP
56 b54 Gerard Oord Scheerwolde CaterConcept
57 b93 Rintsje de Vries Elahuizen
58 c01 Roel Hessing Soest
59 c09 Paul O'Blenes Canada
60 c03 Bertil Hooghordel Zwolle
TIJD ( 14 rondes) : 2 uur 40 min 34 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 11 min 28.1 sec
GEMIDDELDE SNELHEID : 37.4 km/u
----------------------------------------------------------------
www.MARATHONSCHAATSEN.nl