Energie NW Marathon IV 03-01-98
11e wedstrijd UNOX-Cup Alkmaar
HEREN A Landelijk 100 rnd 40 km
================================================================
DAGUITSLAG r pnt
1 59 Arnold Stam Sprang-Capelle BionalvLing 2 28.1
2 69 Bertjan vd Veen Joure Primafit 2 27
3 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Netwerk VSP 2 26
4 50 Hans Pieterse Diemen Energie NW 1 21
5 45 Peter de Vries Luxwoude BionalvLing 1 20
6 72 Yep Kramer Oudeschoot Klerks 1 19
7 37 Rene Ruitenberg Elburg Wehkamp 1 18
8 20 Erik Hulzebosch Gramsbergen Buiter 1 17
9 7 Henk Angenent Alphen ad Ryn Netwerk VSP 1 16
10 11 Henk van Benthem Ens Buiter 1 15
11 17 Rob van Meggelen Amsterdam Energie NW 1 14
12 79 Willem Poelstra Hyum Cantenaar 1 13
13 4 Tino Dekker Warmenhuizen Dasia 1 12
14 48 Yoeri Takken Amsterdam AEX-Oudhof 1 11
15 82 Jan-Maarten Heideman Gelselaar Klerks 1 10
16 67 John van Dijk Landsmeer Cottonfield 1 9
17 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia 1 8
18 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk VSP 1 7
19 32 Bram Sikma Scharsterbrug Cantenaar 1 6
20 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga van Wijnen 1 5
21 63 Piet Kleine Kerkenveld Klerks 1 4
22 9 Rudi Groenendal Groningen BP 1 4
23 89 Hans vd Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk 1 4
24 3 Bernhard Bouma Oldetrijne ABS-st.bouw 1 4
25 75 Arjan Schreuder Landsmeer 1 4
26 43 Andre Klompmaker Oosterwolde Sportivan 1 4
27 33 Rick van der Hoorn Ter Aar BP 1 4
28 14 Ubbo Kuper Exloo Slager 1 4
29 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad Cantenaar
30 19 Eric Feenstra Abbekerk Energie NW
31 81 Richard Touber Stiens Cantenaar
32 94 Harm Speelman Smilde
33 73 Eric Jan Hagedoorn Gouderak Dasia
34 71 Robert Feenstra Abbekerk Kortwijk
35 42 Koeno Mulder Groningen
36 88 Wim Mol Hollandscheveld Nijenhuis
37 55 Erwin Tiemens Wezep Sportivan
38 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R BP
39 35 Patrick Schmitz Alkmaar P.van Vliet
40 53 Arthur Veldhoen Amsterdam Dasia
----------------------------------------------------------------
STRIJDLUSTIGSTE RIJDERS pnt
1 59 Arnold Stam Sprang-Capelle BionalvLing 3
2 7 Henk Angenent Alphen ad Ryn Netwerk VSP 2
3 69 Bertjan vd Veen Joure Primafit 1
----------------------------------------------------------------
KLASSEMENTSPRINT pnt
----------------------------------------------------------------
EXTRA KLASSEMENTSPRINT pnt
1 59 Arnold Stam Sprang-Capelle BionalvLing 15 5
2 17 Rob van Meggelen Amsterdam Energie NW 11 4
3 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk VSP 6 3
4 42 Koeno Mulder Groningen 5 2
5 4 Tino Dekker Warmenhuizen Dasia 2 1
----------------------------------------------------------------
SUBKATEGORIE: 1E/2E-JRS pnt
1 79 Willem Poelstra Hyum Cantenaar 29
2 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia 24
3 32 Bram Sikma Scharsterbrug Cantenaar 22
----------------------------------------------------------------
TIJD (100 rondes) : 58 min 50 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 35.3 sec
GEMIDDELDE SNELHEID : 40.8 km/u
----------------------------------------------------------------
www.MARATHONSCHAATSEN.nl