SPONSOR-PLOEGEN 97-98
HEREN A
DAMES
ABS - Steigerbouw Ploegleider: Yde Prins
a03 Bernhard Bouma Oldetrijne
a56 Bennie Prins Harkema
a87 Harm vd Meulen Stiens
Bional - van Lingen Ploegleider: Marten Hoekstra
a06 Ruud Borst Leiderdorp
a45 Peter de Vries Luxwoude
a59 Arnold Stam Sprang-Capelle
BP - Ploeg Ploegleider: Dirk Uittenbogaart
a09 Rudi Groenendal Groningen
a23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R
a33 Rick van der Hoorn Ter Aar
a44 Andries Kasper Driel
Buiter Beton
a11 Henk van Benthem Ens
a20 Erik Hulzebosch Gramsbergen
Cantenaar Ploegleider: Gregor Stam
a32 Bram Sikma Scharsterbrug
a76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad
a79 Willem Poelstra Hyum
a81 Richard Touber Stiens
Dasia
a04 Tino Dekker Warmenhuizen
a18 Koen Lankhaar Babilonienbroek
a53 Arthur Veldhoen Amsterdam
a73 Eric Jan Hagedoorn Gouderak
Energie Noord West Ploegleider: Richard van Kempen
a17 Rob van Meggelen Amsterdam
a19 Eric Feenstra Abbekerk
a22 Bert Verduin Heemskerkerduin
a50 Hans Pieterse Diemen
Gewohl-Primafit
a28 Ard Alderts St.Nicolaasga
a69 Bertjan vd Veen Joure
Hayma Schaatsen
a29 Andrei Krivosheev Britsum
a68 Henk Elzinga Westergeest
Klerks Plastic Ploegleider: Frans Overdevest
a39 Lammert Huitema Roden
a63 Piet Kleine Kerkenveld
a72 Yep Kramer Oudeschoot
a82 Jan Maarten Heideman Gelselaar
Netwerk VSP Ploegleider: Henk Heetebrij
a02 Peter Baars Nieuw-Vennep
a07 Henk Angenent Alphen ad Ryn
a26 Jan Eise Kromkamp Wolvega
a27 Rene Vergeer Warmond
Peter van Vliet & Eclipse Ploegleider: Erwin Kuiper
a05 Robert Gaasenbeek Westbroek
a21 Marcel Nat Oostgraftdijk
a35 Patrick Schmitz Alkmaar
a47 Paul Robijn Maasland
Slager Ploegleider: Co Gilling
a14 Ubbo Kuper Exloo
a34 Arnold Gaasenbeek Westbroek
a46 Miel Rozendaal Warmenhuizen
a86 Frans de Ronde Amsterdam
Sportivan Ploegleider: Henk Dijkstra
a43 Andre Klompmaker Oosterwolde
a55 Erwin Tiemens Wezep
a90 Henk Schra Staphorst
a92 Arno Winters Ommen
Wehkamp Ploegleider: Jan Wiebe Last
a16 Edward Hagen Haarlem
a37 Rene Ruitenberg Elburg
a38 Haico Bouma Heerenveen
a85 Henri Ruitenberg Oldebroek
Berga Office Papier
d20 Baukje Bron Olderberkoop
d25 Bianca Duursma Lemmer
BP-Ploeg Ploegleider: Dirk Uittenbogaart
d09 Margreet van Veen Benthuizen
d47 Ester Jong Rijswijk
Buiter Beton Ploegleider: Harmen Klinkenberg
d31 Marjanne Smit Drachten
d63 Jenita Smit Rouveen
d64 Gretha Smit Rouveen
Energie Noord West Ploegleider: Erwin van de Griek
d17 Kathalijne Oudhoff Heiloo
d72 Sandra de Ronde Amsterdam
d75 Marieke Stam Heiloo
Enkhuizer Almanak Ploegleider: Theo Jurriens
d05 Danielle Bekkering Den Ham (Gr.)
d53 Yvonne van Schie Stompwijk
d80 Marije Gemser Groningen
Kraanbedrijf Bos
d07 Hinke Bos Oldekerk
d87 Anita de Vries Assen
Meeuwisse MBP Beheer
d37 Dorothe van Heck Zoetermeer
d59 Ellen van Toor Den Haag
Slager Ploegleider: Rinus Sentse
d24 Petra de Boer Amsterdam
d34 Klasina Seinstra St.Johannesga
d44 Laura Kamminga Groningen
d50 Marjan Bogaards-Mager Koudekerk ad R
www.MARATHONSCHAATSEN.nl