Aannemersbedrijf De Jong Ursem Marathon - 19 november 2005 - Alkmaar
6e wedstrijd Essent Cup - Heren B - 100 rondes
Wedstrijduitslag
Plaats | Nummer | Naam | Woonplaats | Team | Rondes | Punten |
1 | 33 | Michiel van Goor | Assen | 1 | 30,1 | |
2 | 66 | Peter van de Pol | Utrecht | BikeLife/Regio Bank | 1 | 26 |
3 | 69 | Jaap Smit | Leiden | Groenehartsport.nl | 1 | 23 |
4 | 87 | André Klompmaker | Oosterwolde | 1 | 22 | |
5 | 4 | Stephan Wielinga | Wolvega | ECN Azzuri Raps | 1 | 21 |
6 | 11 | Peter Nauta | Bolsward | ECN Azzuri Raps | 15 | |
7 | 12 | Alain Gloor | Zwitserland | ECN Azzuri Raps | 14 | |
8 | 82 | Herjan van den Heuvel | Eindhoven | vd Hoogen Tegels & Sanitair | 13 | |
9 | 1 | Emiel Blauw | Roden | 12 | ||
10 | 44 | Koos Kortekaas | Oegstgeest | Groenehartsport.nl | 11 | |
11 | 43 | Theo Trul | Assen | Autoservice Jans Hoogeveen | 10 | |
12 | 102 | Roger Schneider | Zwitserland | Hotel De Biester | 9 | |
13 | 2 | Klaas van der Wal | Harkema | Haijma | 8 | |
14 | 41 | Charley Landman | Diemen | Stoeterij Veenoord | 7 | |
15 | 86 | Timo Verkaaik | Gouda | Bont-Mijnten-BMC | 6 | |
16 | 81 | Geert Plender | Kamperveen | 5 | ||
17 | 76 | Robert van Dalen | Andel | Stehmann Sport | 4 | |
18 | 37 | Paul Olthof | Yde | Autoservice Jans Hoogeveen | 3 | |
19 | 72 | Remco Nijkamp | Neede | Free-Wheel | 2 | |
20 | 46 | Aaldert Jan Hoen | Wolvega | 1 | ||
21 | 22 | Bram Bruschke | Limmen | BikeLife/Regio Bank | ||
22 | 51 | René Altena | Diepenheim | Aavas Subsidie & Admin. | ||
23 | 3 | Jan de Jager | Terband | Busstra Woonbedr. Hveen | ||
24 | 27 | Stef Zwitser | Katwijk | Bonduelle | ||
25 | 90 | Joost de Ouden | Maarssen | |||
26 | 85 | Rick van Leersum | Noordwijk | Thermo Electron Corporation | ||
27 | 77 | Dinant Nieuwkoop | Wijk en Aalburg | Stehmann Sport | ||
28 | 23 | Rob Busser | Wijhe | Free-Wheel | ||
29 | 31 | Stefan Teeuwen | De Zilk | Goesting Events | ||
30 | 26 | Ted Ooijevaar | Nibbixwoud | |||
31 | 34 | Mark Hobma | Blauwhuis | Hoolwerf | ||
32 | 70 | Fokke Stoel | Delft | |||
33 | 61 | Bart Hakkenberg | Zoetermeer | Groenehartsport.nl | ||
34 | 63 | Albert Hoolwerf | Eemdijk | Hoolwerf | ||
35 | 7 | Jorrit Bergsma | Aldeboarn | ECN Azzuri Raps | ||
36 | 59 | Richard Louman | Amsterdam | Thermo Electron Corporation | ||
37 | 20 | Gerrit de Zwaan | Nunspeet | Bont-Mijnten-BMC | ||
38 | 19 | Thomas Nijman | Groningen | |||
39 | 80 | Arno Hendrikse | Vinkeveen | J&B Auto's - SKITS - VU | ||
40 | 53 | Alfred Bolks | Oldebroek | BAM | ||
41 | 32 | Cor van Blaaderen | Ouderkerk Amstel | Stoeterij Veenoord | ||
42 | 15 | Melvin van Zanten | Oude Wetering | Groenehartsport.nl | ||
43 | 38 | Jelmer Hoekstra | Twijzelerheide | Peter Kuil | ||
44 | 16 | Peter Paauw | Rijnsburg | |||
45 | 78 | Hans Röling | Heemskerk | Goesting Events | ||
46 | 10 | Ron Kortekaas | Voorhout | Thermo Electron Corporation | ||
47 | 84 | Benno Crombeen | Hoofddorp | Edso Software | ||
48 | 65 | Roy Nijkamp | Neede | Free-Wheel |
Essent Cupklassement
Plaats | Nummer | Naam | Woonplaats | Team | Punten |
1 | 44 | Koos Kortekaas | Oegstgeest | Groenehartsport.nl | 113,2 |
2 | 1 | Emiel Blauw | Roden | 107 | |
3 | 12 | Alain Gloor | Zwitserland | ECN Azzuri Raps | 106 |
4 | 11 | Peter Nauta | Bolsward | ECN Azzuri Raps | 98,1 |
5 | 87 | André Klompmaker | Oosterwolde | 82 | |
6 | 40 | Alexis Contin | Frankrijk | POMAZ/zwembadplein.nl | 77,2 |
7 | 102 | Roger Schneider | Zwitserland | Hotel De Biester | 63 |
8 | 15 | Melvin van Zanten | Oude Wetering | Groenehartsport.nl | 60 |
9 | 69 | Jaap Smit | Leiden | Groenehartsport.nl | 51 |
10 | 82 | Herjan van den Heuvel | Eindhoven | vd Hoogen Tegels & Sanitair | 48 |
11 | 86 | Timo Verkaaik | Gouda | Bont-Mijnten-BMC | 45 |
12 | 62 | Roy Boeve | Kampen | 45 | |
13 | 72 | Remco Nijkamp | Neede | Free-Wheel | 42 |
14 | 43 | Theo Trul | Assen | Autoservice Jans Hoogeveen | 40 |
15 | 81 | Geert Plender | Kamperveen | 35 | |
16 | 4 | Stephan Wielinga | Wolvega | ECN Azzuri Raps | 31 |
17 | 33 | Michiel van Goor | Assen | 30,1 | |
18 | 66 | Peter van de Pol | Utrecht | BikeLife/Regio Bank | 28 |
19 | 9 | Wouter Gehring | Geesteren | Bouw Consulting Twente | 24 |
20 | 28 | Ties Wielinga | Eindhoven | 22 | |
21 | 53 | Alfred Bolks | Oldebroek | BAM | 21 |
22 | 32 | Cor van Blaaderen | Ouderkerk Amstel | Stoeterij Veenoord | 18 |
23 | 46 | Aaldert Jan Hoen | Wolvega | 17 | |
24 | 3 | Jan de Jager | Terband | Busstra Woonbedr. Hveen | 17 |
25 | 56 | Ton van den Heuvel | Schijndel | vd Hoogen Tegels & Sanitair | 17 |
26 | 7 | Jorrit Bergsma | Aldeboarn | ECN Azzuri Raps | 16 |
27 | 41 | Charley Landman | Diemen | Stoeterij Veenoord | 13 |
28 | 17 | Jan van Loon | Haule | Veenstra | 13 |
29 | 101 | Robert Brandt | Finland | Viks Parket | 13 |
30 | 76 | Robert van Dalen | Andel | Stehmann Sport | 12 |
31 | 99 | Johan Boonstra | Gasteren | BAM | 12 |
32 | 24 | John van Dijk | Landsmeer | Biesterveld Diamantairs | 11 |
33 | 97 | Kris Schildermans | België | vd Hoogen Tegels & Sanitair | 11 |
34 | 64 | Gerard Nijgh | Rijnsburg | Grimbergen Noordermeer/DeGrimsport | 10 |
35 | 22 | Bram Bruschke | Limmen | BikeLife/Regio Bank | 9 |
36 | 2 | Klaas van der Wal | Harkema | Haijma | 8 |
37 | 65 | Roy Nijkamp | Neede | Free-Wheel | 7 |
38 | 77 | Dinant Nieuwkoop | Wijk en Aalburg | Stehmann Sport | 6 |
39 | 37 | Paul Olthof | Yde | Autoservice Jans Hoogeveen | 5 |
40 | 19 | Thomas Nijman | Groningen | 5 | |
41 | 23 | Rob Busser | Wijhe | Free-Wheel | 4 |
42 | 96 | Jurien Groot | Opmeer | 4 | |
43 | 5 | Robert Gaasenbeek | Westbroek | Bont-Mijnten-BMC | 3 |
44 | 51 | René Altena | Diepenheim | Aavas Subsidie & Admin. | 2 |
45 | 31 | Stefan Teeuwen | De Zilk | Goesting Events | 1 |
Uitslag Tussensprints
Plaats | Nummer | Naam | Woonplaats | Team | Punten |
1 | 4 | Stephan Wielinga | Wolvega | ECN Azzuri Raps | 8 |
2 | 87 | André Klompmaker | Oosterwolde | 6 | |
3 | 77 | Dinant Nieuwkoop | Wijk en Aalburg | Stehmann Sport | 5 |
4 | 66 | Peter van de Pol | Utrecht | BikeLife/Regio Bank | 4 |
5 | 102 | Roger Schneider | Zwitserland | Hotel De Biester | 3 |
6 | 85 | Rick van Leersum | Noordwijk | Thermo Electron Corporation | 1 |
Sprintklassement
Plaats | Nummer | Naam | Woonplaats | Team | Punten |
1 | 87 | André Klompmaker | Oosterwolde | 33 | |
2 | 4 | Stephan Wielinga | Wolvega | ECN Azzuri Raps | 21 |
3 | 86 | Timo Verkaaik | Gouda | Bont-Mijnten-BMC | 18 |
4 | 102 | Roger Schneider | Zwitserland | Hotel De Biester | 11 |
5 | 11 | Peter Nauta | Bolsward | ECN Azzuri Raps | 11 |
6 | 66 | Peter van de Pol | Utrecht | BikeLife/Regio Bank | 9 |
7 | 44 | Koos Kortekaas | Oegstgeest | Groenehartsport.nl | 7 |
8 | 77 | Dinant Nieuwkoop | Wijk en Aalburg | Stehmann Sport | 5 |
9 | 85 | Rick van Leersum | Noordwijk | Thermo Electron Corporation | 5 |
10 | 90 | Joost de Ouden | Maarssen | 5 | |
11 | 106 | Choi Hae Young Choy | Korea | Hotel De Biester | 5 |
12 | 3 | Jan de Jager | Terband | Busstra Woonbedr. Hveen | 3 |
13 | 101 | Robert Brandt | Finland | Viks Parket | 3 |
14 | 15 | Melvin van Zanten | Oude Wetering | Groenehartsport.nl | 3 |
15 | 33 | Michiel van Goor | Assen | 2 | |
16 | 69 | Jaap Smit | Leiden | Groenehartsport.nl | 1 |
17 | 28 | Ties Wielinga | Eindhoven | 1 | |
18 | 27 | Stef Zwitser | Katwijk | Bonduelle | 1 |