2e Jorritsma Bouw Marathon - 14 november 2004 - Heerenveen
2e wedstrijd Essent Cup - Veteranen - 60 rondes
Wedstrijduitslag
Plaats | Nummer | Naam | Woonplaats | Sponsor | Rondes | Punten |
1 | 87 | Fred van den Tempel | Bennekom | 1 | 30,1 | |
2 | 75 | Egbert Post | Groningen | Schaatscentrum Oosterhaven | 1 | 26 |
3 | 6 | Albert Bakker | Scharmer | Schaatscentrum Oosterhaven | 1 | 23 |
4 | 22 | Tjamme Hoeksma | Luxwoude | Haak machinefabriek | 1 | 22 |
5 | 19 | Eppie Wiersema | Baflo | Finn/van der Wolde kranentechniek | 1 | 21 |
6 | 66 | Albert Slomp | Ruinen | 1 | 20 | |
7 | 11 | Cor Schoen | Schagerbrug | 1 | 19 | |
8 | 85 | Gerard Sluijs | Utrecht | 1 | 18 | |
9 | 23 | Arend Veenhof | Gieten | 1 | 17 | |
10 | 9 | Herman Veneman | Ommen | Wildkamp | 1 | 16 |
11 | 95 | Koeno Mulder | Groningen | 1 | 15 | |
12 | 10 | Rene van der Meulen | Kampen | 9 | ||
13 | 49 | Jacob Drenth | Oostwold | Finn/van der Wolde kranentechniek | 8 | |
14 | 5 | Gerrit Terpstra | Leeuwarden | Paul van Vilsteren Installaties Zwolle | 7 | |
15 | 30 | Tonnie van Tongeren | Oldebroek | 6 | ||
16 | 48 | Auke Kootstra | Schoonoord | Rijwielhandel Jan Kwint | 5 | |
17 | 2 | Nico van Bergeijk | Lelystad | Paul van Vilsteren Installaties Zwolle | 4 | |
18 | 44 | Harnold Hagedoorn | Bovensmilde | Rijwielhandel Jan Kwint | 3 | |
19 | 71 | Harm Speelman | Smilde | Rijwielhandel Jan Kwint | 2 | |
20 | 68 | Harm Smit | Doorwerth | Gewoonbuiten | 1 | |
21 | 40 | Ferdy van der Werf | Warnsveld | Free-Wheel | ||
22 | 55 | Edzo Spithorst | Schildwolde | Finn/van der Wolde kranentechniek | ||
23 | 77 | Henk van de Belt | Huissen | Brun.nl Heumen | ||
24 | 67 | Willem ten Boom | Haskerhorne | |||
25 | 4 | Douwe de Boer | Waaxens | |||
26 | 63 | Bert Pheifer | Utrecht | |||
27 | 47 | Jan Vreugdenhil | Honselersdijk | Alweco Scherminstallaties | ||
28 | 38 | Ton van den Berg | Ewijk | Brun.nl Heumen | ||
29 | 57 | Wim de Wit | Zwijndrecht | Watertaxi Rotterdam | ||
30 | 13 | Adriaan Provoost | Domburg | Koole Sport | ||
31 | 61 | Frits Riemersma | Haren | Schaatscentrum Oosterhaven | ||
32 | 20 | Henk Holland | Ambt-Delden | |||
33 | 60 | Sjoerd Fransbergen | Broeksterwoude | |||
34 | 12 | Kees Cijsouw | Groede | Cijsouw Fiets- en Sportcenter | ||
35 | 70 | Harrie Klein Gebbink | Groenlo | Free-Wheel | ||
36 | 8 | Jan Hoekstra | Driehuizen | |||
37 | 74 | Peter Bamberg | Groningen | |||
38 | 25 | Ientse de Jong | Vries | Rijwielhandel Jan Kwint | ||
39 | 90 | Rense Trul | Hoogersmilde | Autoservice Jans Hoogeveen | ||
40 | 54 | Roelof van de Boer | Boijl | |||
41 | 32 | Engbert van der Woude | IJhorst | |||
42 | 28 | Wil van der Hamsvoord | Hoogeloon | |||
43 | 94 | Jan van 't Zand | Zuidwolde | Mulderij/Bikkel | ||
44 | 37 | Gert Dekker | Voorthuizen | |||
45 | 16 | Meint Beukema | Surhuizum | Schaatscentrum Oosterhaven | ||
46 | 83 | Eric Peirs | Beveren-Leie (Blg) | |||
47 | 97 | Koos van Houten | Bedum | |||
48 | 84 | Jean-Luc Ostyn | Kortrijk (Blg) | Cijsouw Fiets- en Sportcenter | ||
49 | 80 | Arie van Veldhoven | Haaften | Stehmann Sport | ||
50 | 31 | Theo Selman | Driel | Piet Lagerwey Schaatsen en Skeelers | ||
51 | 53 | Henk Lokhorst | Utrecht | |||
52 | 65 | Gerard Put | Wapenveld | |||
53 | 96 | Harry Schut | Groningen | Finn/van der Wolde kranentechniek | ||
54 | 33 | Johan van Leeuwen | Maassluis | |||
55 | 81 | Jos Veneman | Balkbrug | |||
56 | 98 | Tiemen van Dijken | Middelstum |
Essent Cupklassement
Plaats | Nummer | Naam | Woonplaats | Sponsor | Punten |
1 | 87 | Fred van den Tempel | Bennekom | 61,1 | |
2 | 85 | Gerard Sluijs | Utrecht | 53,1 | |
3 | 66 | Albert Slomp | Ruinen | 48 | |
4 | 75 | Egbert Post | Groningen | Schaatscentrum Oosterhaven | 46 |
5 | 6 | Albert Bakker | Scharmer | Schaatscentrum Oosterhaven | 40 |
6 | 95 | Koeno Mulder | Groningen | 36 | |
7 | 19 | Eppie Wiersema | Baflo | Finn/van der Wolde kranentechniek | 34 |
8 | 22 | Tjamme Hoeksma | Luxwoude | Haak machinefabriek | 31 |
9 | 10 | Rene van der Meulen | Kampen | 28 | |
10 | 55 | Edzo Spithorst | Schildwolde | Finn/van der Wolde kranentechniek | 27 |
11 | 23 | Arend Veenhof | Gieten | 22 | |
12 | 49 | Jacob Drenth | Oostwold | Finn/van der Wolde kranentechniek | 20 |
13 | 30 | Tonnie van Tongeren | Oldebroek | 20 | |
14 | 11 | Cor Schoen | Schagerbrug | 19 | |
15 | 88 | Jurgen Meijer | Utrecht | 18 | |
16 | 71 | Harm Speelman | Smilde | Rijwielhandel Jan Kwint | 17 |
17 | 9 | Herman Veneman | Ommen | Wildkamp | 16 |
18 | 18 | Aart van Dalen | Andel | Stehmann Sport | 16 |
19 | 78 | Henk Abbink | Hoge Hexel | Wildkamp | 11 |
20 | 40 | Ferdy van der Werf | Warnsveld | Free-Wheel | 10 |
21 | 2 | Nico van Bergeijk | Lelystad | Paul van Vilsteren Installaties Zwolle | 9 |
22 | 44 | Harnold Hagedoorn | Bovensmilde | Rijwielhandel Jan Kwint | 8 |
23 | 33 | Johan van Leeuwen | Maassluis | 8 | |
24 | 5 | Gerrit Terpstra | Leeuwarden | Paul van Vilsteren Installaties Zwolle | 7 |
25 | 68 | Harm Smit | Doorwerth | Gewoonbuiten | 7 |
26 | 15 | Luit Broens | Bedum | 7 | |
27 | 48 | Auke Kootstra | Schoonoord | Rijwielhandel Jan Kwint | 5 |
28 | 20 | Henk Holland | Ambt-Delden | 5 | |
29 | 60 | Sjoerd Fransbergen | Broeksterwoude | 5 | |
30 | 12 | Kees Cijsouw | Groede | Cijsouw Fiets- en Sportcenter | 5 |
31 | 32 | Engbert van der Woude | IJhorst | 5 | |
32 | 94 | Jan van 't Zand | Zuidwolde | Mulderij/Bikkel | 5 |
14-11-04