Aannemingsbedrijf De Jong Ursem Marathon - 27 december 2003 - Alkmaar
9e wedstrijd Essent Cup - Dames - 60 rondes
Wedstrijduitslag
Plaats | Nummer | Naam | Woonplaats | Sponsor | Rondes | Punten |
1 | 40 | Linda Verdouw | Oudewater | Frisia Financieringen | 25,1 | |
2 | 24 | Petra Grimbergen | Heerenveen | Zuidema Kranen | 21 | |
3 | 10 | Jolanda Langeland | Bedum | Nicolai Lourens & Tabak | 18 | |
4 | 14 | Carien Kleibeuker | Heerenveen | Nicolai Lourens & Tabak | 17 | |
5 | 5 | Danielle Bekkering | Den Ham | DSB | 16 | |
6 | 31 | Marjanne Smit | Rouveen | Nefit | 15 | |
7 | 56 | Lucy Witteman | Oegstgeest | Nefit | 14 | |
8 | 41 | Maria Sterk | Hallum | Zuidema Kranen | 13 | |
9 | 38 | Iris Prinsen | Zeewolde | Van der Wiel | 12 | |
10 | 19 | Helen van Goozen | Hoogmade | Frisia Financieringen | 11 | |
11 | 49 | Andrea Sikkema | Nooitgedacht | Van der Wiel | 10 | |
12 | 53 | Miranda van der Haring | Zeewolde | Frisia Financieringen | 9 | |
13 | 3 | Mischa Top | Hoogkerk | DSB | 8 | |
14 | 51 | Yasmin van Benthem | Almelo | Nefit | 7 | |
15 | 27 | Jaike de Graaf | Bussum | Vinsk-Sport Lavit | 6 | |
16 | 48 | Kim Wiggeman | Barneveld | Seignette | 5 | |
17 | 36 | Mariska van Drogenbroek | Nw. ter Aa | Kroese-Stekelenburg | 4 | |
18 | 17 | Kathalijne Oudhoff | Amsterdam | Heembouw | 3 | |
19 | 23 | Esther Pennings | Nieuw Vennep | Enkhuizer Almanak | 2 | |
20 | 52 | Marijke Kulik | Woerden | Enkhuizer Almanak | 1 | |
21 | 86 | Leontien Goesinnen | Opperdoes | Vinsk-Sport Lavit | ||
22 | 18 | Marjon Spijkerman | Sint Nicolaasga | TV Home | ||
23 | 39 | Esther Hilberink | Dronten | Van der Wiel | ||
24 | 30 | Marinda van Bergeijk | Lelystad | Van der Wiel | ||
25 | 65 | Wendy Vergeer | Warmond | Heembouw | ||
26 | 28 | Liesbeth Hijlkema | Groningen | Nicolai Lourens & Tabak | ||
27 | 22 | Ilse Verkade | Monster | MM Guide/Le Gourmand | ||
28 | 29 | Kitty Meeth | Amsterdam | DSB | ||
29 | 63 | Jenita Hulzebosch-Smit | Loozen | DSB | ||
30 | 43 | Eline Kuin | Heemskerk | Heembouw | ||
31 | 7 | Andrea Klock | t Harde | Wijzonol Bouwverven | ||
32 | 1 | Birgit Witte | Amsterdam | Vinsk-Sport Lavit | ||
33 | 34 | Karin Bakker | Ursem | Viks Parket | ||
34 | 35 | Lieke Splinter | Haarlem | Frisia Financieringen | ||
35 | 12 | Brigitte Loos | Losser | G. Schutte Dakpanplaat | ||
36 | 68 | Antoinette Voskuil | Epe | Vadesto-Buitensportactiviteiten | ||
37 | 73 | Marja Vis | ||||
38 | 61 | Mischa Coolen | Hengelo | Enkhuizer Almanak | ||
39 | 9 | Margreet Merbis | Benthuizen | Kroese-Stekelenburg | ||
40 | 13 | Marie-Christine Plat | Groningen | DSB |
Essent Cupklassement
Plaats | Nummer | Naam | Woonplaats | Sponsor | Punten |
1 | 40 | Linda Verdouw | Oudewater | Frisia Financieringen | 179,3 |
2 | 24 | Petra Grimbergen | Heerenveen | Zuidema Kranen | 153,3 |
3 | 5 | Danielle Bekkering | Den Ham | DSB | 131,1 |
4 | 10 | Jolanda Langeland | Bedum | Nicolai Lourens & Tabak | 126 |
5 | 72 | Sandra de Ronde | Amsterdam-Z.O. | Heembouw | 123 |
6 | 14 | Carien Kleibeuker | Heerenveen | Nicolai Lourens & Tabak | 115 |
7 | 31 | Marjanne Smit | Rouveen | Nefit | 110 |
8 | 53 | Miranda van der Haring | Zeewolde | Frisia Financieringen | 89 |
9 | 41 | Maria Sterk | Hallum | Zuidema Kranen | 83 |
10 | 61 | Mischa Coolen | Hengelo | Enkhuizer Almanak | 79 |
11 | 35 | Lieke Splinter | Haarlem | Frisia Financieringen | 76 |
12 | 38 | Iris Prinsen | Zeewolde | Van der Wiel | 74 |
13 | 63 | Jenita Hulzebosch-Smit | Loozen | DSB | 72,1 |
14 | 56 | Lucy Witteman | Oegstgeest | Nefit | 65 |
15 | 64 | Gretha Smit | Warmenhuizen | DPA Financial People | 64,1 |
16 | 48 | Kim Wiggeman | Barneveld | Seignette | 61 |
17 | 3 | Mischa Top | Hoogkerk | DSB | 56 |
18 | 51 | Yasmin van Benthem | Almelo | Nefit | 37 |
19 | 9 | Margreet Merbis | Benthuizen | Kroese-Stekelenburg | 37 |
20 | 49 | Andrea Sikkema | Nooitgedacht | Van der Wiel | 32 |
21 | 19 | Helen van Goozen | Hoogmade | Frisia Financieringen | 24 |
22 | 29 | Kitty Meeth | Amsterdam | DSB | 20 |
23 | 34 | Karin Bakker | Ursem | Viks Parket | 20 |
24 | 65 | Wendy Vergeer | Warmond | Heembouw | 16 |
25 | 23 | Esther Pennings | Nieuw Vennep | Enkhuizer Almanak | 13 |
26 | 36 | Mariska van Drogenbroek | Nw. ter Aa | Kroese-Stekelenburg | 12 |
27 | 17 | Kathalijne Oudhoff | Amsterdam | Heembouw | 11 |
28 | 52 | Marijke Kulik | Woerden | Enkhuizer Almanak | 11 |
29 | 60 | Annelies Passchier | Wieringerwerf | 11 | |
30 | 47 | Jitske Cnossen | Drachten | Nicolai Lourens & Tabak | 11 |
31 | 13 | Marie-Christine Plat | Groningen | DSB | 8 |
32 | 55 | Marleen Elstgeest | Hoogmade | MM Guide/Le Gourmand | 8 |
33 | 27 | Jaike de Graaf | Bussum | Vinsk-Sport Lavit | 6 |
34 | 28 | Liesbeth Hijlkema | Groningen | Nicolai Lourens & Tabak | 6 |
35 | 22 | Ilse Verkade | Monster | MM Guide/Le Gourmand | 5 |
36 | 1 | Birgit Witte | Amsterdam | Vinsk-Sport Lavit | 5 |
37 | 68 | Antoinette Voskuil | Epe | Vadesto-Buitensportactiviteiten | 5 |
38 | 66 | Britt van Balen | Wergea | BTZ / Intersell | 5 |
39 | 18 | Marjon Spijkerman | Sint Nicolaasga | TV Home | 2 |
40 | 43 | Eline Kuin | Heemskerk | Heembouw | 2 |
Uitslag Tussensprints
Plaats | Nummer | Naam | Woonplaats | Sponsor | Punten |
1 | 10 | Jolanda Langeland | Bedum | Nicolai Lourens & Tabak | 6 |
2 | 5 | Danielle Bekkering | Den Ham | DSB | 6 |
3 | 53 | Miranda van der Haring | Zeewolde | Frisia Financieringen | 5 |
4 | 49 | Andrea Sikkema | Nooitgedacht | Van der Wiel | 1 |
Sprintklassement
Plaats | Nummer | Naam | Woonplaats | Sponsor | Punten |
1 | 5 | Danielle Bekkering | Den Ham | DSB | 45 |
2 | 10 | Jolanda Langeland | Bedum | Nicolai Lourens & Tabak | 31 |
3 | 64 | Gretha Smit | Warmenhuizen | DPA Financial People | 13 |
4 | 14 | Carien Kleibeuker | Heerenveen | Nicolai Lourens & Tabak | 11 |
5 | 63 | Jenita Hulzebosch-Smit | Loozen | DSB | 8 |
6 | 31 | Marjanne Smit | Rouveen | Nefit | 7 |
7 | 49 | Andrea Sikkema | Nooitgedacht | Van der Wiel | 6 |
8 | 35 | Lieke Splinter | Haarlem | Frisia Financieringen | 6 |
9 | 29 | Kitty Meeth | Amsterdam | DSB | 6 |
10 | 53 | Miranda van der Haring | Zeewolde | Frisia Financieringen | 5 |
11 | 47 | Jitske Cnossen | Drachten | Nicolai Lourens & Tabak | 5 |
12 | 65 | Wendy Vergeer | Warmond | Heembouw | 4 |
13 | 61 | Mischa Coolen | Hengelo | Enkhuizer Almanak | 4 |
14 | 28 | Liesbeth Hijlkema | Groningen | Nicolai Lourens & Tabak | 4 |
15 | 23 | Esther Pennings | Nieuw Vennep | Enkhuizer Almanak | 3 |
16 | 40 | Linda Verdouw | Oudewater | Frisia Financieringen | 3 |
17 | 51 | Yasmin van Benthem | Almelo | Nefit | 1 |
Uitslag Jongeren
Plaats | Nummer | Naam | Woonplaats | Sponsor | Punten |
1 | 56 | Lucy Witteman | Oegstgeest | Nefit | 25,1 |
2 | 41 | Maria Sterk | Hallum | Zuidema Kranen | 21 |
3 | 38 | Iris Prinsen | Zeewolde | Van der Wiel | 18 |
4 | 19 | Helen van Goozen | Hoogmade | Frisia Financieringen | 17 |
5 | 49 | Andrea Sikkema | Nooitgedacht | Van der Wiel | 16 |
6 | 3 | Mischa Top | Hoogkerk | DSB | 15 |
7 | 27 | Jaike de Graaf | Bussum | Vinsk-Sport Lavit | 14 |
8 | 18 | Marjon Spijkerman | Sint Nicolaasga | TV Home | 13 |
9 | 39 | Esther Hilberink | Dronten | Van der Wiel | 12 |
10 | 30 | Marinda van Bergeijk | Lelystad | Van der Wiel | 11 |
11 | 7 | Andrea Klock | t Harde | Wijzonol Bouwverven | 10 |
12 | 12 | Brigitte Loos | Losser | G. Schutte Dakpanplaat | 9 |
Jongerenklassement
Plaats | Nummer | Naam | Woonplaats | Sponsor | Punten |
1 | 41 | Maria Sterk | Hallum | Zuidema Kranen | 174,3 |
2 | 38 | Iris Prinsen | Zeewolde | Van der Wiel | 174,2 |
3 | 56 | Lucy Witteman | Oegstgeest | Nefit | 167,2 |
4 | 3 | Mischa Top | Hoogkerk | DSB | 158,1 |
5 | 49 | Andrea Sikkema | Nooitgedacht | Van der Wiel | 135 |
6 | 39 | Esther Hilberink | Dronten | Van der Wiel | 112 |
7 | 27 | Jaike de Graaf | Bussum | Vinsk-Sport Lavit | 111 |
8 | 30 | Marinda van Bergeijk | Lelystad | Van der Wiel | 108 |
9 | 55 | Marleen Elstgeest | Hoogmade | MM Guide/Le Gourmand | 102 |
10 | 18 | Marjon Spijkerman | Sint Nicolaasga | TV Home | 90 |
11 | 12 | Brigitte Loos | Losser | G. Schutte Dakpanplaat | 86 |
12 | 20 | Nynke Huitema | Wolvega | Enkhuizer Almanak | 50 |
13 | 7 | Andrea Klock | t Harde | Wijzonol Bouwverven | 48 |
14 | 37 | Angela Pisters | Stein | Vinsk-Sport Lavit | 48 |
15 | 19 | Helen van Goozen | Hoogmade | Frisia Financieringen | 42,1 |
16 | 62 | Sabine van der Wiel | Leiden | Van der Wiel Optiek Leiden | 32 |
17 | 21 | Irene Visser | Heerenveen | 10 | |
18 | 11 | Marjolein Hartsuiker | Oss | Röwo | 8 |
19 | 33 | Maaike Westerhof | Deventer | G. Schutte Dakpanplaat | 7 |
27-12-03