2e Jorritsma Bouw Marathon - 9 november 2003 - Heerenveen
2e wedstrijd Essent Cup - Veteranen - 60 rondes
Wedstrijduitslag
Plaats | Nummer | Naam | Woonplaats | Sponsor | Rondes | Punten |
1 | 35 | Carl Draayer | Nijemirdum | Haak machinefabriek | 1 | 30,1 |
2 | 66 | Albert Slomp | Ruinen | Autoservice Jans Hoogeveen | 1 | 26 |
3 | 19 | Eppie Wiersema | Baflo | Finn/van der Wolde takeltechniek | 1 | 23 |
4 | 53 | Henk Lokhorst | Utrecht | 1 | 22 | |
5 | 27 | Paul Rutten | Delft | Van der Helm Groep | 16 | |
6 | 75 | Egbert Post | Groningen | Schaatscentrum Oosterhaven | 15 | |
7 | 69 | Piet Lagerweij | Otterlo | Piet Lagerwey Schaatsen en Skeelers | 14 | |
8 | 6 | Albert Bakker | Scharmer | Schaatscentrum Oosterhaven | 13 | |
9 | 7 | Piet de Boer | Jellum | Paul van Vilsteren Installaties Zwolle | 12 | |
10 | 5 | Gerrit Terpstra | Leeuwarden | Paul van Vilsteren Installaties Zwolle | 11 | |
11 | 32 | Engbert van der Woude | IJhorst | 10 | ||
12 | 23 | Arend Veenhof | Gieten | 9 | ||
13 | 2 | Nico van Bergeijk | Lelystad | Paul van Vilsteren Installaties Zwolle | 8 | |
14 | 60 | Sjoerd Fransbergen | Broeksterwoude | Haijma | 7 | |
15 | 33 | Johan van Leeuwen | Maassluis | Van der Helm Groep | 6 | |
16 | 14 | Bernardus Gijzen | Balk | Paul van Vilsteren Installaties Zwolle | 5 | |
17 | 30 | Tonnie van Tongeren | Oldebroek | 4 | ||
18 | 40 | Ferdy van der Werf | Warnsveld | Free-Wheel | 3 | |
19 | 20 | Henk Holland | Ambt-Delden | 2 | ||
20 | 54 | Roelof van de Boer | Boijl | 1 | ||
21 | 8 | Jan Hoekstra | Driehuizen | |||
22 | 49 | Jacob Drenth | Oostwold | Finn/van der Wolde takeltechniek | ||
23 | 10 | René van der Meulen | Kampen | |||
24 | 57 | Wim de Wit | Zwijndrecht | Watertaxi Rotterdam | ||
25 | 77 | Henk van de Belt | Huissen | Brun.nl Heumen | ||
26 | 71 | Harm Speelman | Smilde | Autoservice Jans Hoogeveen | ||
27 | 38 | Ton van den Berg | Ewijk | Brun.nl Heumen | ||
28 | 94 | Jan van 't Zand | Zuidwolde | Mulderij/Bikkel | ||
29 | 43 | Klaas Sminia | Woltersum | |||
30 | 11 | Cor Schoen | Schagerbrug | |||
31 | 64 | Flip Salomé | Breskens | Fiets en Sportcenter Cijsouw | ||
32 | 4 | Douwe de Boer | Waaxens | |||
33 | 48 | Auke Kootstra | Schoonoord | Autoservice Jans Hoogeveen | ||
34 | 55 | Edzo Spithorst | Schildwolde | Finn/van der Wolde takeltechniek | ||
35 | 61 | Frits Riemersma | Haren | Schaatscentrum Oosterhaven | ||
36 | 44 | Harnold Hagedoorn | Bovensmilde | Autoservice Jans Hoogeveen | ||
37 | 12 | Kees Cijsouw | Groede | Fiets en Sportcenter Cijsouw | ||
38 | 65 | Gerard Put | Wapenveld | |||
39 | 37 | Gert Dekker | Voorthuizen | |||
40 | 13 | Adriaan Provoost | Domburg | Koole Sport | ||
41 | 25 | Ientse de Jong | Vries | Rijwielhandel Kwint | ||
42 | 52 | Jan Smid | Veendam | |||
43 | 29 | Henk Veltkamp | Holten | AZ Schaatsen-Skeelers Goor | ||
44 | 80 | Arie van Veldhoven | Haaften | Stehmann Sport | ||
45 | 31 | Theo Selman | Driel | Piet Lagerwey Schaatsen en Skeelers | ||
46 | 81 | Jos Veneman | Balkbrug | |||
47 | 67 | Willem ten Boom | Haskerhorne | |||
48 | 74 | Peter Bamberg | Groningen | |||
49 | 28 | Wil van der Hamsvoord | Hoogeloon | |||
50 | 15 | Luit Broens | Bedum | |||
51 | 56 | Peter Valk | Schiedam | Anthura | ||
52 | 68 | Harm Smit | Doorwerth | Gewoonbuiten | ||
53 | 63 | Bert Pheifer | Utrecht | |||
54 | 76 | Erik Blauw | Roden | Schaatscentrum Oosterhaven | ||
55 | 26 | Jos voor 't Hekke | Olst | Draayer Verf & Wand | ||
56 | 34 | Frans Mulders | Druten | Brun.nl Heumen | ||
57 | 58 | Niko de Graaf | Monster | |||
58 | 22 | Tjamme Hoeksma | Luxwoude | Haak machinefabriek | ||
59 | 85 | Gerard Sluijs | Utrecht |
Essent Cupklassement
Plaats | Nummer | Naam | Woonplaats | Sponsor | Punten |
1 | 35 | Carl Draayer | Nijemirdum | Haak machinefabriek | 56,1 |
2 | 19 | Eppie Wiersema | Baflo | Finn/van der Wolde takeltechniek | 45 |
3 | 6 | Albert Bakker | Scharmer | Schaatscentrum Oosterhaven | 43,1 |
4 | 66 | Albert Slomp | Ruinen | Autoservice Jans Hoogeveen | 40 |
5 | 75 | Egbert Post | Groningen | Schaatscentrum Oosterhaven | 35 |
6 | 2 | Nico van Bergeijk | Lelystad | Paul van Vilsteren Installaties Zwolle | 23 |
7 | 18 | Aart van Dalen | Andel | Stehmann Sport | 23 |
8 | 53 | Henk Lokhorst | Utrecht | 22 | |
9 | 10 | René van der Meulen | Kampen | 21 | |
10 | 22 | Tjamme Hoeksma | Luxwoude | Haak machinefabriek | 19 |
11 | 71 | Harm Speelman | Smilde | Autoservice Jans Hoogeveen | 18 |
12 | 7 | Piet de Boer | Jellum | Paul van Vilsteren Installaties Zwolle | 17 |
13 | 49 | Jacob Drenth | Oostwold | Finn/van der Wolde takeltechniek | 17 |
14 | 27 | Paul Rutten | Delft | Van der Helm Groep | 16 |
15 | 60 | Sjoerd Fransbergen | Broeksterwoude | Haijma | 16 |
16 | 30 | Tonnie van Tongeren | Oldebroek | 16 | |
17 | 85 | Gerard Sluijs | Utrecht | 16 | |
18 | 69 | Piet Lagerweij | Otterlo | Piet Lagerwey Schaatsen en Skeelers | 14 |
19 | 78 | Henk Abbink | Hoge Hexel | Wildkamp | 13 |
20 | 5 | Gerrit Terpstra | Leeuwarden | Paul van Vilsteren Installaties Zwolle | 11 |
21 | 17 | Gerrit de Graaf | De Wijk | 11 | |
22 | 32 | Engbert van der Woude | IJhorst | 10 | |
23 | 8 | Jan Hoekstra | Driehuizen | 10 | |
24 | 23 | Arend Veenhof | Gieten | 9 | |
25 | 21 | Jannes Kadijk | Westernieland | Toyota Kor Lantinga | 8 |
26 | 1 | Wiel van Aken | Puth | Stehmann Sport | 7 |
27 | 33 | Johan van Leeuwen | Maassluis | Van der Helm Groep | 6 |
28 | 68 | Harm Smit | Doorwerth | Gewoonbuiten | 6 |
29 | 14 | Bernardus Gijzen | Balk | Paul van Vilsteren Installaties Zwolle | 5 |
30 | 38 | Ton van den Berg | Ewijk | Brun.nl Heumen | 5 |
31 | 31 | Theo Selman | Driel | Piet Lagerwey Schaatsen en Skeelers | 5 |
32 | 40 | Ferdy van der Werf | Warnsveld | Free-Wheel | 3 |
33 | 20 | Henk Holland | Ambt-Delden | 2 | |
34 | 54 | Roelof van de Boer | Boijl | 1 |
09-11-03