Promotie-degradatie 98-99
Algemeen Klassement per 06-03-99
Landelijk HEREN A
===============================================================
1 82 Jan-Maarten Heideman Oldebroek KlerkWillems 867
2 79 Willem Poelstra Hyum Cantenaar 861
3 7 Henk Angenent Alphen ad Ryn Netwerk-VSP 853
4 6 Ruud Borst Leiderdorp Bional-BBoss 853
5 17 Rob van Meggelen Amsterdam Energie NW 817
6 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager 729
7 45 Peter de Vries Luxwoude Bional-BBoss 707
8 37 Rene Ruitenberg Elburg Wehkamp 672
9 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia 614
10 72 Yep Kramer Oudeschoot Bional-BBoss 607
11 86 Frans de Ronde Amsterdam Slager 566
12 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad Cantenaar 562
13 35 Patrick Schmitz Alkmaar P.van Vliet 556
14 69 Bertjan vd Veen Joure Slager 542
15 9 Rudi Groenendal Groningen BP-Visco 535
16 50 Hans Pieterse Diemen Energie NW 482
17 28 Ard Alderts St.Nicolaasga Slager 474
18 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk-VSP 467
19 20 Erik Hulzebosch Gramsbergen Buiter 449
20 80 KC Boutiette USA Buiter 422
21 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Wehkamp 403
22 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga Netwerk-VSP 394
23 38 Haico Bouma Heerenveen KlerkWillems 344
24 48 Yoeri Takken Amsterdam AA Dr/V'baan 343
25 87 Harm vd Meulen Finkum ABS-St.bouw 327
26 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R BP-Visco 324
27 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA Dr/V'baan 323
28 19 Eric Feenstra Abbekerk Energie NW 323
29 49 Hans Schipper Warmond 297
30 15 Roelof Burghoorn Wirdum 292
31 73 Eric Jan Hagedoorn Gouderak Dasia 290
32 4 Tino Dekker Warmenhuizen Dasia 288
33 83 Andrei Krivosheev Rusland Hayma 287
34 11 Henk van Benthem Ens Buiter 287
35 32 Bram Sikma Scharsterbrug Cantenaar 285
36 75 Arjan Schreuder Den Ilp Thyssen 258
37 63 Piet Kleine Kerkenveld KlerkWillems 249
38 59 Arnold Stam Sprang-Capelle Bional-BBoss 247
39 53 Arthur Veldhoen Amsterdam Dasia 246
40 89 Hans vd Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk 233
41 92 Arno Winters Ommen Wehkamp 226
42 39 Lammert Huitema Roden KlerkWillems 220
43 54 Bart Veldkamp Den Haag Sense 214
44 94 Harm Speelman Smilde Kwint 200
45 34 Arnold Gaasenbeek Westbroek Thyssen 157
46 52 Fausto de Marreiros Velserbroek Thyssen 147
47 36 Rene Kok Rottevalle Big Star 146
48 27 Rene Vergeer Warmond AA Dr/V'baan 146
49 42 Koeno Mulder Groningen Thyssen 145
50 44 Gerard Oord Scheerwolde 140
51 25 Arjan Smit Rouveen Buiter 140
52 43 Andre Klompmaker Oosterwolde Scheffer 126
53 67 John van Dijk Landsmeer Cottonfield 99
54 3 Bernhard Bouma Oldetrijne ABS-St.bouw 97
55 55 Erwin Tiemens Wezep Draaijer 87
56 29 Arjan Mombarg Vorden Ecotr/FreeWh 84
57 14 Ubbo Kuper Exloo BP-Visco 62
58 12 Tanno Bok Akkrum HR Beton 61
59 61 Wim Steenbergen Hogebrug Wijngo BDB 59
60 85 Henri Ruitenberg Oldebroek Wehkamp 57
61 57 Kurt Wubben Pijnacker vd Helm 47
62 33 Rick van der Hoorn Ter Aar BP-Visco 43
63 41 Marcel Kooij Rijsenhout 40
64 60 Albert Slomp Ruinen Staphorst 40
65 81 Richard Touber Stiens Cantenaar 22
66 22 Bert Verduin Heemskerkerduin Energie NW 18
67 58 Rien vd Dussen Nieuwland AA Dr/V'baan 17
68 21 Marcel Nat Oostgraftdijk P.van Vliet 16
69 88 Wim Mol Hollandscheveld Nijenhuis 13
70 Falko Zandstra Joure 13
71 51 Rohald Koenjer Lemelerveld Nijboer 10
72 78 Theo van Opzeeland Diemen Seignette 9
73 Albert Krook Loosdrecht 9
74 Vadim Sajutin Rusland 6
75 70 Dicky Zuidema Jonkersland ABS-St.bouw 2
76 13 Rinke de Jong Zwaag 1
www.MARATHONSCHAATSEN.nl