Unox-Cup 99-00
Eindklassement per 19-02-00
Landelijk HEREN A
===============================================================
1 82 Jan-Maarten Heideman Oldebroek Wehkamp 381.9
2 45 Peter de Vries Luxwoude Bional-BBos 353.1
3 7 Henk Angenent Alphen ad Ryn Frisia 329.3
4 17 Rob van Meggelen Amsterdam Nuon 309.2
5 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager I.D. 295.1
6 69 Bertjan vd Veen Joure Slager I.D. 265
7 37 Rene Ruitenberg Elburg Frisia 263
8 6 Ruud Borst Leiderdorp Bional-BBos 247.1
9 20 Erik Hulzebosch Gramsbergen Nefit 233.1
10 9 Rudi Groenendal Groningen BP 222
11 72 Yep Kramer Oudeschoot Bional-BBos 218
12 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Nuon 200.1
13 86 Frans de Ronde Amsterdam Slager I.D. 170
14 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad Cantenaar 137
15 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga BP 134
16 35 Patrick Schmitz Alkmaar Dasia 134
17 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Frisia 130
18 2 Peter Baars Nieuw-Vennep BP 104
19 59 Arnold Stam Sprang-Capelle Bional-BBos 95.1
20 28 Ard Alderts St.Nicolaasga Slager I.D. 95
21 92 Arno Winters Ommen Avant/Peug. 91
22 84 Jan van Oosterom Schalkhaar Wehkamp 87
23 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA Drink 75
24 62 Bas van Hest Alphen (NB) Dasia 74
25 50 Hans Pieterse Diemen Nuon 64
26 11 Henk van Benthem Ens Nefit 57
27 63 Piet Kleine Kerkenveld Frisia 55
28 39 Lammert Huitema Roden Nuon 51
29 85 Henri Ruitenberg Oldebroek Avant/Peug. 49
30 14 Ubbo Kuper Exloo P. v Vliet 45
31 38 Haico Bouma Heerenveen Wehkamp 37
32 31 Harry Kuipers Hengelo Jedi 36
33 34 Arnold Gaasenbeek Westbroek Thyssen 35
34 73 Eric Jan Hagedoorn Gouderak Dasia 26
35 52 Fausto de Marreiros Velserbroek Thyssen 22
36 57 Kurt Wubben Pijnacker P. v Vliet 18
37 12 Tanno Bok Akkrum Ons Netwerk 18
38 74 Gerben van Hest Alphen (NB) Dasia 16
39 81 Richard Touber Stiens Cantenaar 15
40 83 Andrei Krivosheev Rusland 15
41 32 Bram Sikma Scharsterbrug Cantenaar 15
42 53 Arthur Veldhoen Amsterdam Seignette 14
43 4 Tino Dekker Warmenhuizen AA Drink 14
44 36 Rene Kok Rottevalle Ons Netwerk 13
45 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R Stburg/Kocom 12
46 5 Martijn Bovenmars Raalte Jedi 11
47 27 Rene Vergeer Warmond AA Drink 11
48 43 Andre Klompmaker Oosterwolde Scheffer 10
49 89 Hans vd Wetering Noordeinde ABC Hekwerk 9
50 25 Arjan Smit Rouveen Nefit 9
51 3 Bernhard Bouma Oldetrijne ABS St.bouw 8
52 75 Arjan Schreuder Den Ilp Thyssen 8
53 33 Rick van der Hoorn Ter Aar Stburg/Kocom 7
54 79 Willem Poelstra Hijum Thyssen 7
55 88 Wim Mol Hollandscheveld Nijenhuis 6
56 49 Hans Schipper Warmond Seignette 5
57 87 Harm vd Meulen Finkum ABS St.bouw 3
58 77 Martijn van Es Stompwijk BP 3
www.MARATHONSCHAATSEN.nl