De Scheg Marathon 20-11-99
7e wedstrijd Unox-Cup Deventer
HEREN A Landelijk 100 rnd 40 km
================================================================
DAGUITSLAG
1 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager I.D. 1 25.1
2 37 Rene Ruitenberg Elburg Frisia 1 24
3 20 Erik Hulzebosch Gramsbergen Nefit 1 23
4 82 Jan-Maarten Heideman Oldebroek Wehkamp 1 22
5 45 Peter de Vries Luxwoude Bional-BBos 1 21
6 9 Rudi Groenendal Groningen BP 1 20
7 17 Rob van Meggelen Amsterdam Nuon 1 19
8 69 Bertjan vd Veen Joure Slager I.D. 1 18
9 14 Ubbo Kuper Exloo P. v Vliet 1 17
10 7 Henk Angenent Alphen ad Ryn Frisia 11
11 72 Yep Kramer Oudeschoot Bional-BBos 10
12 86 Frans de Ronde Amsterdam Slager I.D. 9
13 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Nuon 8
14 6 Ruud Borst Leiderdorp Bional-BBos 7
15 35 Patrick Schmitz Alkmaar Dasia 6
16 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga BP 5
17 28 Ard Alderts St.Nicolaasga Slager I.D. 4
18 92 Arno Winters Ommen Avant/Peug. 3
19 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Frisia 2
20 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad Cantenaar 1
21 91 Remko Huisman Andijk Timmerman
22 83 Andrei Krivosheev Rusland
23 73 Eric Jan Hagedoorn Gouderak Dasia
24 27 Rene Vergeer Warmond AA Drink
25 32 Bram Sikma Scharsterbrug Cantenaar
26 75 Arjan Schreuder Den Ilp Thyssen
27 36 Rene Kok Rottevalle Ons Netwerk
28 25 Arjan Smit Rouveen Nefit
29 31 Harry Kuipers Hengelo Jedi
30 74 Gerben van Hest Alphen (NB) Dasia
31 94 Harm Speelman Smilde Hoogeveen
32 2 Peter Baars Nieuw-Vennep BP
33 49 Hans Schipper Warmond Seignette
34 84 Jan van Oosterom Schalkhaar Wehkamp
35 87 Harm vd Meulen Finkum ABS St.bouw
36 4 Tino Dekker Warmenhuizen AA Drink
37 93 Peter van Niekerk Amsterdam Stburg/Kocom
38 81 Richard Touber Stiens Cantenaar
39 10 Jan Hulzebosch Bruchterveld Staphorst
40 38 Haico Bouma Heerenveen Wehkamp
----------------------------------------------------------------
STRIJDLUSTIGSTE RIJDERS
1 17 Rob van Meggelen Amsterdam Nuon 3
2 9 Rudi Groenendal Groningen BP 2
3 6 Ruud Borst Leiderdorp Bional-BBos 1
----------------------------------------------------------------
PREMIES UITLOOPRONDE
1 9 Rudi Groenendal Groningen BP
2 45 Peter de Vries Luxwoude Bional-BBos
3 17 Rob van Meggelen Amsterdam Nuon
----------------------------------------------------------------
DAGUITSLAG PLOEGEN
1 Slager Ind. Dienstverl 3 52.1
2 Bional-Big Boss 3 38
3 Frisia 3 37
4 Nuon 2 27
5 BP 2 25
----------------------------------------------------------------
SUBKATEGORIE: 1E/2E-JRS pnt
1 91 Remko Huisman Andijk Timmerman 20
2 25 Arjan Smit Rouveen Nefit 13
3 31 Harry Kuipers Hengelo Jedi 12
----------------------------------------------------------------
TIJD (100 rondes) : 55 min 3 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 33.0 sec
GEMIDDELDE SNELHEID : 43.6 km/u
----------------------------------------------------------------
www.MARATHONSCHAATSEN.nl