Finale Unox-Cup 06-03-99
19e wedstrijd Groningen
HEREN A Landelijk 100 rnd 40 km
================================================================
DAGUITSLAG r pnt
1 17 Rob van Meggelen Amsterdam Energie NW 40.1
2 7 Henk Angenent Alphen ad Ryn Netwerk-VSP 37
3 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager 34
4 82 Jan-Maarten Heideman Oldebroek KlerkWillems 31
5 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia 28
6 6 Ruud Borst Leiderdorp Bional-BBoss 25
7 79 Willem Poelstra Hyum Cantenaar 22
8 72 Yep Kramer Oudeschoot Bional-BBoss 19
9 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad Cantenaar 16
10 35 Patrick Schmitz Alkmaar P.van Vliet 13
11 37 Rene Ruitenberg Elburg Wehkamp 10
12 80 KC Boutiette USA Buiter 9
13 83 Andrei Krivosheev Rusland Hayma 8
14 28 Ard Alderts St.Nicolaasga Slager 7
15 86 Frans de Ronde Amsterdam Slager 6
16 45 Peter de Vries Luxwoude Bional-BBoss 5
17 48 Yoeri Takken Amsterdam AA Dr/V'baan 4
18 9 Rudi Groenendal Groningen BP-Visco 3
19 15 Roelof Burghoorn Wirdum 2
20 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA Dr/V'baan 1
21 32 Bram Sikma Scharsterbrug Cantenaar
22 87 Harm vd Meulen Finkum ABS-St.bouw
23 63 Piet Kleine Kerkenveld KlerkWillems
24 38 Haico Bouma Heerenveen KlerkWillems
25 94 Harm Speelman Smilde Kwint
26 89 Hans vd Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk
27 55 Erwin Tiemens Wezep Draaijer
28 36 Rene Kok Rottevalle Big Star
29 49 Hans Schipper Warmond
30 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Wehkamp
31 42 Koeno Mulder Groningen Thyssen
32 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R BP-Visco
33 43 Andre Klompmaker Oosterwolde Scheffer
34 73 Eric Jan Hagedoorn Gouderak Dasia
35 57 Kurt Wubben Pijnacker vd Helm
36 88 Wim Mol Hollandscheveld Nijenhuis
37 39 Lammert Huitema Roden KlerkWillems
38 59 Arnold Stam Sprang-Capelle Bional-BBoss
39 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk-VSP
40 20 Erik Hulzebosch Gramsbergen Buiter
----------------------------------------------------------------
STRIJDLUSTIGSTE RIJDERS pnt
1 59 Arnold Stam Sprang-Capelle Bional-BBoss 3
2 63 Piet Kleine Kerkenveld KlerkWillems 2
3 79 Willem Poelstra Hyum Cantenaar 1
----------------------------------------------------------------
ENW KLASSEMENTSPRINT pnt
1 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk-VSP 9 5
2 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia 9 4
3 86 Frans de Ronde Amsterdam Slager 8 3
4 63 Piet Kleine Kerkenveld KlerkWillems 6 2
5 75 Arjan Schreuder Den Ilp Thyssen 5 1
----------------------------------------------------------------
SUBKATEGORIE: 1E/2E-JRS
1 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia
2 35 Patrick Schmitz Alkmaar P.van Vliet
3 15 Roelof Burghoorn Wirdum
4 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA Dr/V'baan
5 89 Hans vd Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk
----------------------------------------------------------------
TIJD (100 rondes) : 54 min 7 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 32.5 sec
www.MARATHONSCHAATSEN.nl