Energie NW Marathon III 16-01-99
13e wedstrijd Unox-Cup Haarlem
HEREN A Landelijk 100 rnd 40 km
================================================================
DAGUITSLAG r pnt
1 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad Cantenaar 20.1
2 72 Yep Kramer Oudeschoot Bional-BBoss 19
3 69 Bertjan vd Veen Joure Slager 18
4 32 Bram Sikma Scharsterbrug Cantenaar 17
5 45 Peter de Vries Luxwoude Bional-BBoss 16
6 79 Willem Poelstra Hyum Cantenaar 15
7 17 Rob van Meggelen Amsterdam Energie NW 14
8 86 Frans de Ronde Amsterdam Slager 13
9 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia 12
10 35 Patrick Schmitz Alkmaar P.van Vliet 11
11 37 Rene Ruitenberg Elburg Wehkamp 10
12 28 Ard Alderts St.Nicolaasga Slager 9
13 7 Henk Angenent Alphen ad Ryn Netwerk-VSP 8
14 50 Hans Pieterse Diemen Energie NW 7
15 19 Eric Feenstra Abbekerk Energie NW 6
16 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk-VSP 5
17 85 Henri Ruitenberg Oldebroek 4
18 9 Rudi Groenendal Groningen BP-Visco 3
19 83 Andrei Krivosheev Rusland Hayma 2
20 82 Jan-Maarten Heideman Oldebroek KlerkWillems 1
21 39 Lammert Huitema Roden KlerkWillems
22 4 Tino Dekker Warmenhuizen Dasia
23 49 Hans Schipper Warmond
24 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA Dr/V'baan
25 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga Netwerk-VSP
26 63 Piet Kleine Kerkenveld KlerkWillems
27 87 Harm vd Meulen Finkum ABS-St.bouw
28 36 Rene Kok Rottevalle Big Star
29 89 Hans vd Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk
30 53 Arthur Veldhoen Amsterdam Dasia
31 57 Kurt Wubben Pijnacker vd Helm
32 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Wehkamp
33 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R BP-Visco
34 27 Rene Vergeer Warmond AA Dr/V'baan
35 73 Eric Jan Hagedoorn Gouderak Dasia
36 48 Yoeri Takken Amsterdam AA Dr/V'baan
37 81 Richard Touber Stiens Cantenaar
38 59 Arnold Stam Sprang-Capelle Bional-BBoss
39 6 Ruud Borst Leiderdorp Bional-BBoss
40 13 Rinke de Jong Zwaag
----------------------------------------------------------------
STRIJDLUSTIGSTE RIJDERS pnt
1 59 Arnold Stam Sprang-Capelle Bional-BBoss 3
2 7 Henk Angenent Alphen ad Ryn Netwerk-VSP 2
3 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia 1
----------------------------------------------------------------
ENW KLASSEMENTSPRINT pnt
1 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk-VSP 13 5
2 69 Bertjan vd Veen Joure Slager 12 4
3 15 Roelof Burghoorn Wirdum 11 3
4 73 Eric Jan Hagedoorn Gouderak Dasia 6 2
5 58 Rien vd Dussen Nieuwland AA Dr/V'baan 3 1
----------------------------------------------------------------
SUBKATEGORIE: 1E/2E-JRS
1 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia
2 35 Patrick Schmitz Alkmaar P.van Vliet
3 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA Dr/V'baan
4 89 Hans vd Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk
5 53 Arthur Veldhoen Amsterdam Dasia
6 15 Roelof Burghoorn Wirdum
----------------------------------------------------------------
TIJD (100 rondes) : 55 min 45 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 33.5 sec
www.MARATHONSCHAATSEN.nl