Thialf Evenementencentrum 03-01-99
11e wedstrijd Unox-Cup Heerenveen
HEREN A Landelijk 100 rnd 40 km
================================================================
DAGUITSLAG r pnt
1 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager 20.1
2 17 Rob van Meggelen Amsterdam Energie NW 19
3 86 Frans de Ronde Amsterdam Slager 18
4 79 Willem Poelstra Hyum Cantenaar 17
5 6 Ruud Borst Leiderdorp Bional-BBoss 16
6 37 Rene Ruitenberg Elburg Wehkamp 15
7 28 Ard Alderts St.Nicolaasga Slager 14
8 7 Henk Angenent Alphen ad Ryn Netwerk-VSP 13
9 82 Jan-Maarten Heideman Oldebroek KlerkWillems 12
10 38 Haico Bouma Heerenveen KlerkWillems 11
11 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga Netwerk-VSP 10
12 32 Bram Sikma Scharsterbrug Cantenaar 9
13 48 Yoeri Takken Amsterdam AA Drink 8
14 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk-VSP 7
15 35 Patrick Schmitz Alkmaar P.van Vliet 6
16 52 Fausto de Marreiros Velserbroek Thyssen 5
17 3 Bernhard Bouma Oldetrijne ABS-St.bouw 4
18 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R BP-Visco 3
19 4 Tino Dekker Warmenhuizen Dasia 2
20 49 Hans Schipper Warmond 1
21 9 Rudi Groenendal Groningen BP-Visco
22 89 Hans vd Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk
23 81 Richard Touber Stiens Cantenaar
24 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia
25 15 Roelof Burghoorn Wirdum
26 87 Harm vd Meulen Finkum ABS-St.bouw
27 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA Drink
28 63 Piet Kleine Kerkenveld KlerkWillems
29 34 Arnold Gaasenbeek Westbroek Thyssen
30 85 Henri Ruitenberg Oldebroek
31 36 Rene Kok Rottevalle Big Star
32 73 Eric Jan Hagedoorn Gouderak Dasia
33 44 Gerard Oord Scheerwolde
34 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Wehkamp
35 57 Kurt Wubben Pijnacker vd Helm
36 19 Eric Feenstra Abbekerk Energie NW
37 39 Lammert Huitema Roden KlerkWillems
38 45 Peter de Vries Luxwoude Bional-BBoss
39 50 Hans Pieterse Diemen Energie NW
40 59 Arnold Stam Sprang-Capelle Bional-BBoss
----------------------------------------------------------------
STRIJDLUSTIGSTE RIJDERS pnt
1 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager 3
2 59 Arnold Stam Sprang-Capelle Bional-BBoss 2
3 7 Henk Angenent Alphen ad Ryn Netwerk-VSP 1
----------------------------------------------------------------
ENW KLASSEMENTSPRINT pnt
1 59 Arnold Stam Sprang-Capelle Bional-BBoss14 5
2 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk-VSP 9 4
3 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R BP-Visco 9 3
4 11 Henk van Benthem Ens Buiter 7 2
5 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Wehkamp 4 1
----------------------------------------------------------------
SUBKATEGORIE: 1E/2E-JRS
1 35 Patrick Schmitz Alkmaar P.van Vliet
2 3 Bernhard Bouma Oldetrijne ABS-St.bouw
3 89 Hans vd Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk
4 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia
5 15 Roelof Burghoorn Wirdum
6 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA Drink
7 44 Gerard Oord Scheerwolde
----------------------------------------------------------------
TIJD (100 rondes) : 53 min 49 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 32.3 sec
www.MARATHONSCHAATSEN.nl