vd Helm-Uithof Marathon 28-11-98
9e wedstrijd UNOX-Cup Den Haag
HEREN A Landelijk 100 rnd 40 km
================================================================
DAGUITSLAG r pnt
1 80 KC Boutiette USA Buiter 1 24.1
2 82 Jan-Maarten Heideman Oldebroek KlerkWillems1 23
3 86 Frans de Ronde Amsterdam Slager 1 22
4 6 Ruud Borst Leiderdorp Bional-BBoss1 21
5 79 Willem Poelstra Hyum Cantenaar 1 20
6 17 Rob van Meggelen Amsterdam Energie NW 1 19
7 7 Henk Angenent Alphen ad Ryn Netwerk-VSP 1 18
8 37 Rene Ruitenberg Elburg Wehkamp 1 17
9 69 Bertjan vd Veen Joure Slager 1 16
10 35 Patrick Schmitz Alkmaar P.van Vliet 1 15
11 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga Netwerk-VSP 1 14
12 9 Rudi Groenendal Groningen BP-Visco 1 13
13 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk-VSP 1 12
14 4 Tino Dekker Warmenhuizen Dasia 1 11
15 92 Arno Winters Ommen Wehkamp 1 10
16 50 Hans Pieterse Diemen Energie NW 1 9
17 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia 4
18 72 Yep Kramer Oudeschoot Bional-BBoss 3
19 45 Peter de Vries Luxwoude Bional-BBoss 2
20 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Wehkamp 1
21 20 Erik Hulzebosch Gramsbergen Buiter
22 19 Eric Feenstra Abbekerk Energie NW
23 44 Gerard Oord Scheerwolde
24 53 Arthur Veldhoen Amsterdam Dasia
25 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R BP-Visco
26 83 Andrei Krivosheev Rusland Hayma
27 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA Drink
28 49 Hans Schipper Warmond
29 11 Henk van Benthem Ens Buiter
30 61 Wim Steenbergen Hogebrug Wijngo BDB
31 94 Harm Speelman Smilde Kwint
32 42 Koeno Mulder Groningen Thyssen
33 87 Harm vd Meulen Finkum ABS-St.bouw
34 3 Bernhard Bouma Oldetrijne ABS-St.bouw
35 36 Rene Kok Rottevalle Big Star
36 73 Eric Jan Hagedoorn Gouderak Dasia
37 57 Kurt Wubben Pijnacker vd Helm
38 38 Haico Bouma Heerenveen KlerkWillems
39 67 John van Dijk Landsmeer Cottonfield
40 32 Bram Sikma Scharsterbrug Cantenaar
----------------------------------------------------------------
STRIJDLUSTIGSTE RIJDERS pnt
1 43 Andre Klompmaker Oosterwolde Scheffer 3
2 50 Hans Pieterse Diemen Energie NW 2
3 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia 1
----------------------------------------------------------------
ENW KLASSEMENTSPRINT pnt
1 59 Arnold Stam Sprang-Capelle Bional-BBoss13 5
2 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia 10 4
3 43 Andre Klompmaker Oosterwolde Scheffer 10 3
4 50 Hans Pieterse Diemen Energie NW 9 2
5 63 Piet Kleine Kerkenveld KlerkWillems 3 1
----------------------------------------------------------------
SUBKATEGORIE: 1E/2E-JRS
1 35 Patrick Schmitz Alkmaar P.van Vliet
2 92 Arno Winters Ommen Wehkamp
3 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia
4 44 Gerard Oord Scheerwolde
5 53 Arthur Veldhoen Amsterdam Dasia
6 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA Drink
7 61 Wim Steenbergen Hogebrug Wijngo BDB
8 3 Bernhard Bouma Oldetrijne ABS-St.bouw
9 25 Arjan Smit Rouveen Buiter
10 89 Hans vd Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk
----------------------------------------------------------------
TIJD (100 rondes) : 55 min 56 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 33.6 sec
www.MARATHONSCHAATSEN.nl