Thialf Evenementencentrum 11-11-98
5e wedstrijd Unox-Cup Heerenveen
HEREN A Landelijk 100 rnd 40 km
================================================================
DAGUITSLAG r pnt
1 59 Arnold Stam Sprang-Capelle Bional-BBoss1 24.1
2 38 Haico Bouma Heerenveen KlerkWillems1 23
3 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia 1 22
4 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager 1 21
5 79 Willem Poelstra Hyum Cantenaar 1 20
6 19 Eric Feenstra Abbekerk Energie NW 1 19
7 43 Andre Klompmaker Oosterwolde Scheffer 1 18
8 82 Jan-Maarten Heideman Oldebroek KlerkWillems 13
9 86 Frans de Ronde Amsterdam Slager 12
10 37 Rene Ruitenberg Elburg Wehkamp 11
11 7 Henk Angenent Alphen ad Ryn Netwerk-VSP 10
12 17 Rob van Meggelen Amsterdam Energie NW 9
13 45 Peter de Vries Luxwoude Bional-BBoss 8
14 72 Yep Kramer Oudeschoot Bional-BBoss 7
15 6 Ruud Borst Leiderdorp Bional-BBoss 6
16 20 Erik Hulzebosch Gramsbergen Buiter 5
17 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad Cantenaar 4
18 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga Netwerk-VSP 3
19 28 Ard Alderts St.Nicolaasga Slager 2
20 49 Hans Schipper Warmond 1
21 9 Rudi Groenendal Groningen BP-Visco
22 83 Andrei Krivosheev Rusland Hayma
23 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R BP-Visco
24 50 Hans Pieterse Diemen Energie NW
25 15 Roelof Burghoorn Wirdum
26 29 Arjan Mombarg Vorden Ecotrans
27 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Wehkamp
28 34 Arnold Gaasenbeek Westbroek Thyssen
29 36 Rene Kok Rottevalle Big Star
30 94 Harm Speelman Smilde Kwint
31 63 Piet Kleine Kerkenveld KlerkWillems
32 42 Koeno Mulder Groningen Thyssen
33 87 Harm vd Meulen Finkum ABS-St.bouw
34 89 Hans vd Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk
35 51 Rohald Koenjer Lemelerveld Nijboer
36 41 Marcel Kooij Rijsenhout
37 32 Bram Sikma Scharsterbrug Cantenaar
38 44 Gerard Oord Scheerwolde
39 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA Drink
40 12 Tanno Bok Akkrum HR Beton
----------------------------------------------------------------
STRIJDLUSTIGSTE RIJDERS pnt
1 59 Arnold Stam Sprang-Capelle Bional-BBoss 3
2 38 Haico Bouma Heerenveen KlerkWillems 2
3 69 Bertjan vd Veen Joure Slager 1
----------------------------------------------------------------
ENW KLASSEMENTSPRINT pnt
1 59 Arnold Stam Sprang-Capelle Bional-BBoss10 5
2 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager 9 4
3 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia 7 3
4 43 Andre Klompmaker Oosterwolde Scheffer 6 2
5 79 Willem Poelstra Hyum Cantenaar 4 1
----------------------------------------------------------------
SUBKATEGORIE: 1E/2E-JRS
1 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia
2 15 Roelof Burghoorn Wirdum
3 29 Arjan Mombarg Vorden Ecotrans
4 89 Hans vd Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk
5 44 Gerard Oord Scheerwolde
6 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA Drink
7 25 Arjan Smit Rouveen Buiter
8 92 Arno Winters Ommen Wehkamp
9 53 Arthur Veldhoen Amsterdam Dasia
----------------------------------------------------------------
TIJD (100 rondes) : 54 min 26 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 32.7 sec
GEMIDDELDE SNELHEID : 44.1 km/u
www.MARATHONSCHAATSEN.nl