Pronk Keukens Bokaal 07-11-98
4e wedstrijd UNOX-Cup Alkmaar Verslag
HEREN A Landelijk 100 rnd 40 km
================================================================
DAGUITSLAG r pnt
1 80 KC Boutiette USA Buiter 20.1
2 17 Rob van Meggelen Amsterdam Energie NW 19
3 86 Frans de Ronde Amsterdam Slager 18
4 37 Rene Ruitenberg Elburg Wehkamp 17
5 7 Henk Angenent Alphen ad Ryn Netwerk-VSP 16
6 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager 15
7 79 Willem Poelstra Hyum Cantenaar 14
8 20 Erik Hulzebosch Gramsbergen Buiter 13
9 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk-VSP 12
10 69 Bertjan vd Veen Joure Slager 11
11 19 Eric Feenstra Abbekerk Energie NW 10
12 28 Ard Alderts St.Nicolaasga Slager 9
13 35 Patrick Schmitz Alkmaar P.van Vliet 8
14 9 Rudi Groenendal Groningen BP 7
15 48 Yoeri Takken Amsterdam AA Drink 6
16 11 Henk van Benthem Ens Buiter 5
17 42 Koeno Mulder Groningen Thyssen 4
18 6 Ruud Borst Leiderdorp Bional-BBoss 3
19 82 Jan-Maarten Heideman Oldebroek KlerkWillems 2
20 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga Netwerk-VSP 1
21 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad Cantenaar
22 53 Arthur Veldhoen Amsterdam Dasia
23 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R BP
24 34 Arnold Gaasenbeek Westbroek Thyssen
25 87 Harm vd Meulen Finkum ABS-St.bouw
26 15 Roelof Burghoorn Wirdum
27 12 Tanno Bok Akkrum HR Beton
28 44 Gerard Oord Scheerwolde
29 94 Harm Speelman Smilde Kwint
30 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA Drink
31 89 Hans vd Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk
32 4 Tino Dekker Warmenhuizen Dasia
33 52 Fausto de Marreiros Velserbroek Thyssen
34 49 Hans Schipper Warmond
35 3 Bernhard Bouma Oldetrijne ABS-St.bouw
36 60 Albert Slomp Ruinen Staphorst
37 43 Andre Klompmaker Oosterwolde Scheffer
38 25 Arjan Smit Rouveen Buiter
39 1 Falko Zandstra Joure Wehkamp
40 55 Erwin Tiemens Wezep Draaijer
----------------------------------------------------------------
STRIJDLUSTIGSTE RIJDERS pnt
1 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Wehkamp 3
2 6 Ruud Borst Leiderdorp Bional-BBoss 2
3 59 Arnold Stam Sprang-Capelle Bional-BBoss 1
----------------------------------------------------------------
ENW KLASSEMENTSPRINT pnt
1 9 Rudi Groenendal Groningen BP 14 5
2 53 Arthur Veldhoen Amsterdam Dasia 11 4
3 43 Andre Klompmaker Oosterwolde Scheffer 11 3
4 12 Tanno Bok Akkrum HR Beton 5 2
5 81 Richard Touber Stiens Cantenaar 3 1
----------------------------------------------------------------
SUBKATEGORIE: 1E/2E-JRS
1 35 Patrick Schmitz Alkmaar P.van Vliet
2 53 Arthur Veldhoen Amsterdam Dasia
3 15 Roelof Burghoorn Wirdum
1 35 Patrick Schmitz Alkmaar P.van Vliet
2 53 Arthur Veldhoen Amsterdam Dasia
3 15 Roelof Burghoorn Wirdum
4 44 Gerard Oord Scheerwolde
5 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA Drink
6 89 Hans vd Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk
7 3 Bernhard Bouma Oldetrijne ABS-St.bouw
8 25 Arjan Smit Rouveen Buiter
9 29 Arjan Mombarg Vorden Ecotrans
10 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Dasia
11 92 Arno Winters Ommen Wehkamp
----------------------------------------------------------------
TIJD (100 rondes) : 57 min 32 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 34.5 sec
www.MARATHONSCHAATSEN.nl