Pronk Keukens Marathon II 17-02-01
20e wedstrijd KNSB-Cup Alkmaar
Heren A Landelijk 100 rnd 40 km
================================================================
DAGUITSLAG
1 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager Ind. 1 25.1
2 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga Thyssen Lift1 24
3 61 Cedric Michaud Frankrijk Nefit 1 23
4 17 Rob van Meggelen Amsterdam Nuon 1 22
5 82 Jan Maarten Heideman Oldebroek Wehkamp 1 21
6 37 Rene Ruitenberg Wezep Frisia 1 20
7 45 Peter de Vries Oranjewoud Bional 1 19
8 75 Arjan Schreuder Den Ilp Thyssen Lift1 18
9 69 Bert Jan van der Veen Joure Slager Ind. 1 17
10 7 Henk Angenent Woubrugge Frisia 1 16
11 11 Henk van Benthem Ens Nefit 1 15
12 20 Erik Hulzebosch Loozen Nefit 9
13 72 Yep Kramer Oudeschoot Bional 8
14 2 Peter Baars Nieuw Vennep BP 7
15 92 Arno Winters Dronten Avantage 6
16 86 Frans de Ronde Monnickendam Slager Ind. 5
17 34 Arnold Gaasenbeek Maarssen 4
18 50 Hans Pieterse Diemen Postkrediet 3
19 9 Rudi Groenendal Groningen BP 2
20 27 Rene Vergeer Warmond AA-drinks 1
21 89 Hans van de Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk
22 64 Ruud Aerts Riel Stehmann Spo
23 91 Remco Huisman Andijk Timmerman Tr
24 94 Harm Speelman Smilde Rijwielhande
25 58 Rien van Dussen Nieuwegein Blansjaar
26 16 Herwin Huisman Kielwindeweer
27 3 Bernhard Bouma Wolvega Timmerman Tr
28 93 Peter van Niekerk Amsterdam Kocomon Vast
29 15 Roelof Burghoorn Wirdum Vinsk-Braban
30 10 Jan Hulzebosch Bruchterveld Wegb. Staph.
31 43 Andre Klompmaker Oosterwolde Scheffer
32 65 Erik Groenendal Oldehove Kocomon Vast
33 70 Jochem Janssen Brunssum Stehmann Spo
34 62 Bas van Hest Alphen Nuon
35 67 John van Dijk Landsmeer Seignette
36 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA-drinks
37 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Frisia
38 33 Rick van der Hoorn Ter Aar Kocomon Vast
39 57 Kurt Wubben Delft Peter van Vl
40 74 Gerben van Hest Alphen Dasia
----------------------------------------------------------------
SUBKATEGORIE: 1E/2E-JRS pnt
1 64 Ruud Aerts Riel Stehmann Spo
2 91 Remco Huisman Andijk Timmerman Tr
3 16 Herwin Huisman Kielwindeweer
----------------------------------------------------------------
TIJD (100 rondes) : 54 min 19 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 32.6 sec
----------------------------------------------------------------
KNSB-CUP 00-01
Algemeen Klassement per 17-02-01
Landelijk Heren A
================================================================
1 82 Jan Maarten Heideman Oldebroek Wehkamp 331.5
2 17 Rob van Meggelen Amsterdam Nuon 314.2
3 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager Ind. 311.2
4 69 Bert Jan van der Veen Joure Slager Ind. 311
5 37 Rene Ruitenberg Wezep Frisia 247.1
6 20 Erik Hulzebosch Loozen Nefit 239
7 7 Henk Angenent Woubrugge Frisia 208.3
8 61 Cedric Michaud Frankrijk Nefit 198.3
9 45 Peter de Vries Oranjewoud Bional 197.1
10 34 Arnold Gaasenbeek Maarssen 197
11 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga Thyssen Lift 164
12 35 Patrick Schmitz Alkmaar Dasia 161
13 2 Peter Baars Nieuw Vennep BP 158
14 86 Frans de Ronde Monnickendam Slager Ind. 154.1
15 72 Yep Kramer Oudeschoot Bional 139
16 18 Koen Lankhaar Babylonienbroek Nuon 117.1
17 57 Kurt Wubben Delft Peter van Vl 111
18 38 Haico Bouma Wolvega Wehkamp 110
19 92 Arno Winters Dronten Avantage 105
20 28 Ard Alderts St. Nicolaasga Slager Ind. 101
21 39 Lammert Huitema Roden Nuon 95
22 6 Ruud Borst St.Nicolaasga Wehkamp 88
23 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad BP 67
24 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Frisia 66
25 31 Harry Kuipers Hengelo Jedi 63
26 89 Hans van de Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk 62
27 73 Eric-Jan Hagedoorn Gouderak Dasia 55
28 50 Hans Pieterse Diemen Postkrediet 43.1
29 81 Richard Touber Stiens Viks Parket 39
30 63 Piet Kleine Kerkenveld Frisia 39
31 16 Herwin Huisman Kielwindeweer 37
32 43 Andre Klompmaker Oosterwolde Scheffer 36
33 24 Remco Holtrop Delfstrahuizen Timmerman Tr 35
34 75 Arjan Schreuder Den Ilp Thyssen Lift 33
35 84 Jan van Oosterom Schalkhaar Wehkamp 33
36 32 Bram Sikma Scharsterbrug Thyssen Lift 33
37 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA-drinks 31
38 88 Wim Mol Hollandscheveld Nijenhuis La 31
39 9 Rudi Groenendal Groningen BP 28
40 11 Henk van Benthem Ens Nefit 26
41 25 Arjan Smit Rouveen Nefit 26
42 33 Rick van der Hoorn Ter Aar Kocomon Vast 26
43 74 Gerben van Hest Alphen Dasia 22
44 62 Bas van Hest Alphen Nuon 19
45 13 Lars Hoogenboom Roelofarendsvee Peter van Vl 17
46 59 Arnold Stam Sprang-Capelle Bional 17
47 3 Bernhard Bouma Wolvega Timmerman Tr 17
48 27 Rene Vergeer Warmond AA-drinks 13
49 23 Jan Dirk Corts Koudekerk a/d R Kocomon Vast 12
50 64 Ruud Aerts Riel Stehmann Spo 12
51 5 Martijn Bovenmars Raalte Jedi 12
52 14 Ubbo Kuper Koudekerk a/d R Peter van Vl 11
53 91 Remco Huisman Andijk Timmerman Tr 8
54 29 Arjan Mombarg Vorden Ecotrans/Fre 8
55 67 John van Dijk Landsmeer Seignette 5
56 42 Koeno Mulder Groningen Key2.nl 1
57 77 Martijn van Es Stompwijk BP 1
www.MARATHONSCHAATSEN.nl