KNSB Marathon 10-02-01
16e wedstrijd KNSB-Cup Den Haag
Heren B Landelijk 100 rnd 40 km
================================================================
DAGUITSLAG r pnt
1 10 Hans Bouwes Ilpendam Presto 1 25.1
2 81 Martijn Kromkamp Wolvega Frisia 1 24
3 75 Joost Juffermans Stompwijk v.d. Helm Mi1 23
4 66 Thierry Mijsters Marienheem Jedi 17
5 64 Roel van Hest Tilburg Mogema 16
6 34 Arjan Stroetinga Oosterwolde 15
7 28 Frank Woltman Assen Mogema 14
8 49 Sander Stuut Den Haag Ooms Sport 13
9 7 Johan Boelen Heerenveen Nederhoed 12
10 39 Jorn Gorter Edam Viks Parket 11
11 11 Willem Blakborn Broek in Waterl Viks Parket 10
12 88 Bert Bonder Ubbena Daewoo vVeen 9
13 1 Christian Baerends Arnhem ABC-Hekwerk 8
14 43 Jens Zwitser Katwijk 7
15 4 Martijn Storm Monster v.d. Helm Mi 6
16 27 Jack de Rijke Nagele 5
17 72 Richard Sijm Lutjebroek Vinsk-Braban 4
18 25 Nico Wierstra Marssum Vinsk-Braban 3
19 32 Marcel Huismans Krommenie Seignette 2
20 12 Fabian van Altena Zaandam Presto 1
21 22 Jacco Kromkamp Ter Idzard
22 60 Tom v.d. Belt HUISSEN
23 77 Pieter Millenaar Eindhoven Vinsk-Braban
24 53 Ard Neven Krimpen a/d Lek LAR Rechtsbi
25 19 Johannes de Groot Akkrum
26 78 Martin Dekker Kerkenveld
27 89 Jorrit Boekel Abbekerk
28 8 Bob Bisschops Voorhout
29 96 Kees Bakker Hoogkarspel
30 54 Arno Schrama Amstelhoek Presto
31 69 Roel Hessing Soest
32 47 Tonny van Vliet Almere-Hout Viks Parket
33 6 Bram Biesterveld Volendam Presto
34 56 Mark Olsthoorn Delft Edso Softwar
35 67 Mart van der Vlugt Voorhout
36 30 Jacco Morren Kamperveen ABC-Hekwerk
37 91 Wouter Wietzes Bedum
38 16 Peter Paauw Rijnsburg
39 29 Rutger ter Laak Heino
40 35 Harry Schut Groningen Daewoo vVeen
----------------------------------------------------------------
TIJD (100 rondes) : 59 min 12 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 35.5 sec
----------------------------------------------------------------
KNSB-CUP 00-01
Algemeen Klassement per 10-02-01
Landelijk Heren B
================================================================
1 66 Thierry Mijsters Marienheem Jedi 273.4
2 64 Roel van Hest Tilburg Mogema 234.1
3 28 Frank Woltman Assen Mogema 227
4 50 Ralf Zwitser Katwijk 219.3
5 10 Hans Bouwes Ilpendam Presto 218.2
6 81 Martijn Kromkamp Wolvega Frisia 197.2
7 75 Joost Juffermans Stompwijk v.d. Helm Mi 160
8 11 Willem Blakborn Broek in Waterl Viks Parket 130
9 27 Jack de Rijke Nagele 120
10 43 Jens Zwitser Katwijk 107
11 34 Arjan Stroetinga Oosterwolde 105
12 25 Nico Wierstra Marssum Vinsk-Braban 102
13 39 Jorn Gorter Edam Viks Parket 99
14 30 Jacco Morren Kamperveen ABC-Hekwerk 97
15 35 Harry Schut Groningen Daewoo vVeen 96
16 72 Richard Sijm Lutjebroek Vinsk-Braban 85
17 88 Bert Bonder Ubbena Daewoo vVeen 76
18 7 Johan Boelen Heerenveen Nederhoed 75
19 49 Sander Stuut Den Haag Ooms Sport 72
20 19 Johannes de Groot Akkrum 58
21 47 Tonny van Vliet Almere-Hout Viks Parket 57.1
22 92 Gerko van Norel Oldebroek 57
23 12 Fabian van Altena Zaandam Presto 56
24 57 Erik Schaper Groningen Daewoo-van V 50.1
25 26 Willem Hut Haulerwijk Mogema 49.2
26 1 Christian Baerends Arnhem ABC-Hekwerk 49
27 3 Erik Jansen Heerenveen 49
28 16 Peter Paauw Rijnsburg 42
29 Chad Burdzilauskas USA 42
30 40 Klaas Slager Staphorst Mogema 40
31 54 Arno Schrama Amstelhoek Presto 40
32 83 Remco de Mik Zoetermeer LAR Rechtsbi 36
33 91 Wouter Wietzes Bedum 34
34 17 Douwe Yska Nijland Zuid West Ho 33
35 9 Jan Ronald Wigarda Cornjum 33
36 23 William Touber Stiens 31
37 29 Rutger ter Laak Heino 25
38 58 Jurgen Meijer Utrecht Kroon Wilnis 23
39 4 Martijn Storm Monster v.d. Helm Mi 22
40 21 Alfred de Bruin Stolwijk 21
41 90 Leon v.d. Wielen Zierikzee Meubelrama/N 20
42 65 Tsjibbe v.d. Veer Oudega Gaast Sl RVS Industri 18
43 52 Jelle Nauta Groningen 18
44 62 Nico Vuurens Meerkerk 17
45 51 Henk Elzinga Westergeest Hayma 15
46 22 Jacco Kromkamp Ter Idzard 14
47 41 Jeroen Lute Limmen Seignette 11
48 73 Stan Pouw Roelofarendsvee 11
49 15 Jan Piet de Jager Stiens 11
50 77 Pieter Millenaar Eindhoven Vinsk-Braban 10
51 31 Ronald de Graaf Koudekerk ad Ri 9
52 36 Bert Koelewijn Spakenburg 7
53 48 Robert Bodewes Groningen Hunter Sport 6
54 89 Jorrit Boekel Abbekerk 6
55 32 Marcel Huismans Krommenie Seignette 5
56 14 Gerrit Miedema Stiens 5
57 56 Mark Olsthoorn Delft Edso Softwar 4
58 45 Bert Bruins Blijham 4
59 53 Ard Neven Krimpen a/d Lek LAR Rechtsbi 2
60 37 Ard Veneman Balkbrug Time Out Spo 2
61 70 Dennis Wennemars Dalfsen 1
www.MARATHONSCHAATSEN.nl