Kardinge Bokaal 07-02-01
15e wedstrijd KNSB-Cup Groningen
Dames Landelijk 60 rnd 24 km
================================================================
DAGUITSLAG r pnt
1 5 Danielle Bekkering Den Ham Enkhuizer Al 20.1
2 64 Greta Smit Rouveen Nefit 19
3 35 Lieke Splinter Amsterdam Frisia 18
4 17 Kathalijne Oudhoff Amsterdam Nuon 17
5 72 Sandra de Ronde Amsterdam Nuon 16
6 44 Laura Kamminga Heerenveen Bouw Consult 15
7 63 Jenita Hulzebosch-SmitLoozen Nefit 14
8 55 Janny Zonderland St. Nicolaasga Frisia 13
9 19 Henny Bok St.Nicolaasga Slager Ind. 12
10 48 Kim Wiggeman Scherpenzeel Seignette 11
11 57 Esther v/d Salm Hoogmade 10
12 24 Petra de Boer-GrimbergAmsterdam Frisia 9
13 53 Miranda van der HaringGroningen Nuon 8
14 42 Claudia van Heel Rossum Vinsk-Braban 7
15 77 Hillie van der Wal Groningen Bouw Consult 6
16 65 Wendy Vergeer Warmond AA-drinks 5
17 31 Marjanne Smit Rouveen Nefit 4
18 33 Jolanda van Goozen Zoetermeer 3
19 25 Bianca Duursma Lemmer Enkhuizer Al 2
20 69 Inge Ruth Visser Stiens 1
21 61 Mischa Coolen Hengelo Enkhuizer Al
22 51 Yasmin van Benthem Groningen Ecotrans/Fre
23 52 Neeke Smit Terschelling-Li Hotel De Wal
24 29 Kitty Meeth Amsterdam Le Gourmand-
25 66 Britt van Balen Wergea
26 40 Linda Verdouw Oudewater Frisia
27 56 Martina Blanke Leeuwarden Bouw Consult
----------------------------------------------------------------
TIJD ( 60 rondes) : 35 min 25 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 35.4 sec
----------------------------------------------------------------
KNSB-CUP 00-01
Algemeen Klassement per 07-02-01
Landelijk Dames
================================================================
1 64 Greta Smit Rouveen Nefit 342.8
2 63 Jenita Hulzebosch-SmitLoozen Nefit 318.5
3 24 Petra de Boer-GrimbergAmsterdam Frisia 280.1
4 5 Danielle Bekkering Den Ham Enkhuizer Al 192.1
5 44 Laura Kamminga Heerenveen Bouw Consult 189
6 55 Janny Zonderland St. Nicolaasga Frisia 175
7 19 Henny Bok St.Nicolaasga Slager Ind. 174
8 33 Jolanda van Goozen Zoetermeer 155
9 53 Miranda van der HaringGroningen Nuon 152
10 40 Linda Verdouw Oudewater Frisia 144
11 58 Paula Feenstra Abbekerk Seignette 132
12 17 Kathalijne Oudhoff Amsterdam Nuon 123
13 48 Kim Wiggeman Scherpenzeel Seignette 114
14 77 Hillie van der Wal Groningen Bouw Consult 104
15 31 Marjanne Smit Rouveen Nefit 102
16 35 Lieke Splinter Amsterdam Frisia 90
17 42 Claudia van Heel Rossum Vinsk-Braban 88
18 25 Bianca Duursma Lemmer Enkhuizer Al 82
19 61 Mischa Coolen Hengelo Enkhuizer Al 73
20 57 Esther v/d Salm Hoogmade 58
21 65 Wendy Vergeer Warmond AA-drinks 45
22 6 Kea Lootsma Oudemirdum Slager Ind. 34
23 72 Sandra de Ronde Amsterdam Nuon 26
24 86 Leontien Goesinnen Opperdoes 22
25 51 Yasmin van Benthem Groningen Ecotrans/Fre 21
26 36 Mariska van DrogenbroeNw. ter Aa AA-drinks 17
27 9 Margreet Merbis Benthuizen Stekelenburg 11
28 4 Antje Albada Heerenveen 8
29 69 Inge Ruth Visser Stiens 7
30 45 Danielle Leijen Hilversum Enkhuizer Al 6
31 8 Marion Borst Koudekerk ad Ry 5
32 60 Annelies Passchier Wieringerwerf Vinsk-Braban 4
33 29 Kitty Meeth Amsterdam Le Gourmand- 3
34 76 Janneke Kriger-DickhouHolysloot Primavera 2
35 52 Neeke Smit Terschelling-Li Hotel De Wal 1
36 66 Britt van Balen Wergea 1
www.MARATHONSCHAATSEN.nl