Dasia Marathon 13-01-01
14e wedstrijd KNSB-Cup Haarlem
Heren A Landelijk 100 rnd 40 km
================================================================
DAGUITSLAG
1 61 Cedric Michaud Frankrijk Nefit 20.1
2 82 Jan Maarten Heideman Oldebroek Wehkamp 19
3 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager Ind. 18
4 17 Rob van Meggelen Amsterdam Nuon 17
5 86 Frans de Ronde Amsterdam Zo Slager Ind. 16
6 69 Bert Jan van der Veen Joure Slager Ind. 15
7 28 Ard Alderts St. Nicolaasga Slager Ind. 14
8 37 Rene Ruitenberg Wezep Frisia 13
9 7 Henk Angenent Woubrugge Frisia 12
10 6 Ruud Borst St.Nicolaasga Wehkamp 11
11 72 Yep Kramer Oudeschoot Bional 10
12 20 Erik Hulzebosch Loozen Nefit 9
13 18 Koen Lankhaar Babylonienbroek Nuon 8
14 2 Peter Baars Nieuw Vennep BP 7
15 5 Martijn Bovenmars Raalte Jedi 6
16 25 Arjan Smit Rouveen Nefit 5
17 16 Herwin Huisman Kielwindeweer 4
18 57 Kurt Wubben Delft Peter van Vl 3
19 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad BP 2
20 35 Patrick Schmitz Alkmaar Dasia 1
21 88 Wim Mol Hollandscheveld Nijenhuis La
22 29 Arjan Mombarg Vorden Ecotrans/Fre
23 11 Henk van Benthem Ens Nefit
24 31 Harry Kuipers Hengelo Jedi
25 89 Hans van de Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk
26 15 Roelof Burghoorn Wirdum Vinsk-Braban
27 27 Rene Vergeer Warmond AA-drinks
28 1 Andres Landman Amsterdam Dasia
29 58 Rien van Dussen Nieuwegein Blansjaar
30 14 Ubbo Kuper Koudekerk a/d R Peter van Vl
31 32 Bram Sikma Scharsterbrug Thyssen Lift
32 49 Hans Schipper Warmond Seignette
33 70 Jochem Janssen Brunssum Stehmann Spo
34 59 Arnold Stam Sprang-Capelle Bional
35 3 Bernhard Bouma Wolvega Timmerman Tr
36 74 Gerben van Hest Alphen Dasia
37 13 Lars Hoogenboom Roelofarendsvee Peter van Vl
38 65 Erik Groenendal Oldehove Kocomon Vast
39 62 Bas van Hest Alphen Nuon
40 33 Rick van der Hoorn Ter Aar Kocomon Vast
-----------------------------------------------------------------
SUBKATEGORIE: 1E/2E-JRS pnt
1 5 Martijn Bovenmars Raalte Jedi 6
2 16 Herwin Huisman Kielwindeweer 4
3 31 Harry Kuipers Hengelo Jedi
-----------------------------------------------------------------
TIJD (100 rondes) : 54 min 33 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 32.7 sec
-----------------------------------------------------------------
KLASSEMENT KNSB-CUP pnt
1 82 Jan Maarten Heideman Oldebroek Wehkamp 232.5
2 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager Ind. 221.1
3 69 Bert Jan van der Veen Joure Slager Ind. 199
4 17 Rob van Meggelen Amsterdam Nuon 193
5 20 Erik Hulzebosch Loozen Nefit 174
6 37 Rene Ruitenberg Wezep Frisia 166.1
7 34 Arnold Gaasenbeek Maarssen 152
8 45 Peter de Vries Oranjewoud Bional 145.1
9 2 Peter Baars Nieuw Vennep BP 137
10 61 Cedric Michaud Frankrijk Nefit 127.2
11 86 Frans de Ronde Amsterdam Zo Slager Ind. 126.1
12 7 Henk Angenent Woubrugge Frisia 115.1
13 57 Kurt Wubben Delft Peter van Vl106
14 35 Patrick Schmitz Alkmaar Dasia 104
15 18 Koen Lankhaar Babylonienbroek Nuon 91.1
16 6 Ruud Borst St.Nicolaasga Wehkamp 88
17 28 Ard Alderts St. Nicolaasga Slager Ind. 87
18 38 Haico Bouma Wolvega Wehkamp 84
19 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga Thyssen Lift 77
20 39 Lammert Huitema Roden Nuon 76
21 72 Yep Kramer Oudeschoot Bional 73
22 92 Arno Winters Dronten Avantage 58
23 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Frisia 58
24 89 Hans van de Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk 52
25 73 Eric-Jan Hagedoorn Gouderak Dasia 43
26 63 Piet Kleine Kerkenveld Frisia 39
27 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad BP 36
28 24 Remco Holtrop Delfstrahuizen Timmerman Tr 35
29 32 Bram Sikma Scharsterbrug Thyssen Lift 33
30 16 Herwin Huisman Kielwindeweer 31
31 50 Hans Pieterse Diemen Postkrediet 30.1
32 33 Rick van der Hoorn Ter Aar Kocomon Vast 26
33 81 Richard Touber Stiens Viks Parket 26
34 9 Rudi Groenendal Groningen BP 25
35 88 Wim Mol Hollandscheveld Nijenhuis La 24
36 31 Harry Kuipers Hengelo Jedi 22
37 74 Gerben van Hest Alphen Dasia 22
38 84 Jan van Oosterom Schalkhaar Wehkamp 22
39 62 Bas van Hest Alphen Nuon 19
40 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA-drinks 19
---------------------------------------------------------------
KLASSEMENT UITLOOPRONDES pnt
1 34 Arnold Gaasenbeek Maarssen 30
2 2 Peter Baars Nieuw Vennep BP 25
3 37 Rene Ruitenberg Wezep Frisia 25
4 39 Lammert Huitema Roden Nuon 25
5 17 Rob van Meggelen Amsterdam Nuon 25
---------------------------------------------------------------
SUBKATEGORIE: 1E/2E-JRS pnt
1 24 Remco Holtrop Delfstrahuizen Timmerman Tr 35
2 16 Herwin Huisman Kielwindeweer 31
3 31 Harry Kuipers Hengelo Jedi 22
4 74 Gerben van Hest Alphen Dasia 22
5 84 Jan van Oosterom Schalkhaar Wehkamp 22
www.MARATHONSCHAATSEN.nl