Amsterdamsche IJsclub Bokaal 06-01-01
12e wedstrijd KNSB-Cup Amsterdam
Heren B Landelijk 75 rnd 30 km
================================================================
DAGUITSLAG r pnt
1 66 Thierry Mijsters Marienheem Jedi 1 25.1
2 50 Ralf Zwitser Katwijk 1 24
3 88 Bert Bonder Ubbena Daewoo vVeen1 23
4 10 Hans Bouwes Ilpendam Presto 1 22
5 75 Joost Juffermans Stompwijk v.d. Helm Mi1 21
6 19 Johannes de Groot Akkrum 1 20
7 12 Fabian van Altena Zaandam Presto 1 19
8 83 Remco de Mik Zoetermeer LAR Rechtsbi1 18
9 35 Harry Schut Groningen Daewoo vVeen1 17
10 41 Jeroen Lute Limmen Seignette 11
11 3 Erik Jansen Heerenveen 10
12 9 Jan Ronald Wigarda Cornjum 9
13 27 Jack de Rijke Nagele 8
14 23 William Touber Stiens 7
15 25 Nico Wierstra Marssum Vinsk-Braban 6
16 1 Christian Baerends Arnhem ABC-Hekwerk 5
17 28 Frank Woltman Assen Mogema 4
18 49 Sander Stuut Den Haag Ooms Sport 3
19 11 Willem Blakborn Broek in Waterl Viks Parket 2
20 72 Richard Sijm Lutjebroek Vinsk-Braban 1
21 64 Roel van Hest Tilburg Mogema
22 29 Rutger ter Laak Heino
23 36 Bert Koelewijn Spakenburg
24 54 Arno Schrama Amstelhoek Presto
25 4 Martijn Storm Monster v.d. Helm Mi
26 16 Peter Paauw Rijnsburg
27 34 Arjan Stroetinga Oosterwolde
28 48 Robert Bodewes Groningen Hunter Sport
29 7 Johan Boelen Heerenveen Nederhoed
30 17 Douwe Yska Nijland Zuid West Ho
31 42 Paul Spaander Schoorl
32 30 Jacco Morren Kamperveen ABC-Hekwerk
33 32 Marcel Huismans Krommenie Seignette
34 77 Pieter Millenaar Eindhoven Vinsk-Braban
35 56 Mark Olsthoorn Delft Edso Softwar
36 69 Roel Hessing Soest
37 15 Jan Piet de Jager Stiens
38 8 Bob Bisschops Voorhout
39 81 Martijn Kromkamp Wolvega Frisia
40 57 Erik Schaper Groningen Daewoo-van V
TIJD ( 75 rondes) : 44 min 11 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 35.3 sec
KLASSEMENT KNSB-CUP pnt
1 66 Thierry Mijsters Marienheem Jedi 215.3
2 50 Ralf Zwitser Katwijk 201.3
3 64 Roel van Hest Tilburg Mogema 160.1
4 28 Frank Woltman Assen Mogema 159
5 81 Martijn Kromkamp Wolvega Frisia 139.1
6 10 Hans Bouwes Ilpendam Presto 134
7 75 Joost Juffermans Stompwijk v.d. Helm Mi111
8 27 Jack de Rijke Nagele 103
9 43 Jens Zwitser Katwijk 100
10 25 Nico Wierstra Marssum Vinsk-Braban 95
11 11 Willem Blakborn Broek in Waterl Viks Parket 94
12 30 Jacco Morren Kamperveen ABC-Hekwerk 83
13 35 Harry Schut Groningen Daewoo vVeen 76
14 49 Sander Stuut Den Haag Ooms Sport 59
15 39 Jorn Gorter Edam Viks Parket 58
16 47 Tonny van Vliet Almere-Hout Viks Parket 57.1
17 88 Bert Bonder Ubbena Daewoo vVeen 55
18 34 Arjan Stroetinga Oosterwolde 51
19 26 Willem Hut Haulerwijk Mogema 49.2
20 12 Fabian van Altena Zaandam Presto 49
21 72 Richard Sijm Lutjebroek Vinsk-Braban 49
22 3 Erik Jansen Heerenveen 46
23 57 Erik Schaper Groningen Daewoo-van V 43.1
24 Chad Burdzilauskas USA 42
25 40 Klaas Slager Staphorst Mogema 40
26 54 Arno Schrama Amstelhoek Presto 40
27 7 Johan Boelen Heerenveen Nederhoed 34
28 92 Gerko van Norel Oldebroek 34
29 9 Jan Ronald Wigarda Cornjum 33
30 16 Peter Paauw Rijnsburg 32
31 17 Douwe Yska Nijland Zuid West Ho 31
32 91 Wouter Wietzes Bedum 31
33 23 William Touber Stiens 29
34 19 Johannes de Groot Akkrum 28
35 83 Remco de Mik Zoetermeer LAR Rechtsbi 28
36 58 Jurgen Meijer Utrecht Kroon Wilnis 23
37 1 Christian Baerends Arnhem ABC-Hekwerk 22
38 29 Rutger ter Laak Heino 21
39 21 Alfred de Bruin Stolwijk 21
40 90 Leon v.d. Wielen Zierikzee Meubelrama/N 20
41 65 Tsjibbe v.d. Veer Oudega Gaast Sl RVS Industri 18
42 52 Jelle Nauta Groningen 18
43 51 Henk Elzinga Westergeest Hayma 15
44 22 Jacco Kromkamp Ter Idzard 14
45 41 Jeroen Lute Limmen Seignette 11
46 73 Stan Pouw Roelofarendsvee 11
47 15 Jan Piet de Jager Stiens 11
48 77 Pieter Millenaar Eindhoven Vinsk-Braban 10
49 31 Ronald de Graaf Koudekerk ad Ri 9
50 89 Jorrit Boekel Abbekerk 6
www.MARATHONSCHAATSEN.nl