Pronk Keukens Marathon 02-12-00
9e wedstrijd KNSB-Cup Alkmaar
Heren A Landelijk 150 rnd 60 km
================================================================
DAGUITSLAG
1 45 Peter de Vries Oranjewoud Bional 1 35.1
2 57 Kurt Wubben Delft Peter van Vl1 32
3 20 Erik Hulzebosch Loozen Nefit 1 29
4 69 Bert Jan van der Veen Joure Slager Ind. 1 26
5 2 Peter Baars Nieuw Vennep BP 1 23
6 34 Arnold Gaasenbeek Maarssen 1 20
7 37 Rene Ruitenberg Wezep Frisia 1 19
8 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga Thyssen Lift1 18
9 6 Ruud Borst St.Nicolaasga Wehkamp 1 17
10 35 Patrick Schmitz Alkmaar Dasia 1 16
11 17 Rob van Meggelen Amsterdam Nuon 1 15
12 92 Arno Winters Dronten Avantage 1 14
13 84 Jan van Oosterom Schalkhaar Wehkamp 1 13
14 27 Rene Vergeer Warmond AA-drinks 1 12
15 39 Lammert Huitema Roden Nuon 1 11
16 33 Rick van der Hoorn Ter Aar Kocomon Vast1 10
17 7 Henk Angenent Woubrugge Frisia 4
18 62 Bas van Hest Alphen Nuon 3
19 89 Hans van de Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk 2
20 74 Gerben van Hest Alphen Dasia 1
21 82 Jan Maarten Heideman Oldebroek Wehkamp
22 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager Ind.
23 72 Yep Kramer Oudeschoot Bional
24 50 Hans Pieterse Diemen Postkrediet
25 61 Cedric Michaud Frankrijk Nefit
26 18 Koen Lankhaar Babylonienbroek Nuon
27 31 Harry Kuipers Hengelo Jedi
28 63 Piet Kleine Kerkenveld Frisia
29 81 Richard Touber Stiens Viks Parket
30 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA-drinks
31 5 Martijn Bovenmars Raalte Jedi
32 42 Koeno Mulder Groningen Key2.nl
33 16 Herwin Huisman Kielwindeweer
34 73 Eric-Jan Hagedoorn Gouderak Dasia
35 94 Harm Speelman Smilde Rijwielhande
36 3 Bernhard Bouma Wolvega Timmerman Tr
37 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad BP
38 32 Bram Sikma Scharsterbrug Thyssen Lift
39 13 Lars Hoogenboom Roelofarendsvee Peter van Vl
40 23 Jan Dirk Corts Koudekerk a/d R Kocomon Vast
----------------------------------------------------------------
SUBKATEGORIE: 1E/2E-JRS pnt
1 84 Jan van Oosterom Schalkhaar Wehkamp 13
2 62 Bas van Hest Alphen Nuon 3
3 74 Gerben van Hest Alphen Dasia 1
4 31 Harry Kuipers Hengelo Jedi
5 5 Martijn Bovenmars Raalte Jedi
6 16 Herwin Huisman Kielwindeweer
7 13 Lars Hoogenboom Roelofarendsvee Peter van Vl
8 64 Ruud Aerts Riel Stehmann Spo
9 70 Jochem Janssen Brunssum Stehmann Spo
10 91 Remco Huisman Andijk Timmerman Tr
11 24 Remco Holtrop Delfstrahuizen
12 77 Martijn van Es Stompwijk BP
13 65 Erik Groenendal Oldehove Kocomon Vast
----------------------------------------------------------------
TIJD (150 rondes) : 1 uur 26 min 30 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 34.6 sec
----------------------------------------------------------------
KNSB-CUP 00-01
Algemeen Klassement per 02-12-00
Landelijk Heren A
================================================================
1 82 Jan Maarten Heideman Oldebroek Wehkamp 165.5
2 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager Ind. 151.1
3 69 Bert Jan van der Veen Joure Slager Ind. 146
4 20 Erik Hulzebosch Loozen Nefit 127
5 45 Peter de Vries Oranjewoud Bional 122.1
6 17 Rob van Meggelen Amsterdam Nuon 115
7 34 Arnold Gaasenbeek Maarssen 113
8 37 Rene Ruitenberg Wezep Frisia 100.1
9 2 Peter Baars Nieuw Vennep BP 97
10 35 Patrick Schmitz Alkmaar Dasia 86
11 7 Henk Angenent Woubrugge Frisia 82
12 57 Kurt Wubben Delft Peter van Vl 80
13 38 Haico Bouma Wolvega Wehkamp 80
14 18 Koen Lankhaar Babylonienbroek Nuon 79.1
15 28 Ard Alderts St. Nicolaasga Slager Ind. 70
16 61 Cedric Michaud Frankrijk Nefit 70
17 86 Frans de Ronde Amsterdam Zo Slager Ind. 61
18 6 Ruud Borst St.Nicolaasga Wehkamp 58
19 39 Lammert Huitema Roden Nuon 58
20 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Frisia 58
21 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga Thyssen Lift 56
22 92 Arno Winters Dronten Avantage 46
23 89 Hans van de Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk 46
24 72 Yep Kramer Oudeschoot Bional 33
25 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad BP 29
26 16 Herwin Huisman Kielwindeweer 24
27 9 Rudi Groenendal Groningen BP 23
28 84 Jan van Oosterom Schalkhaar Wehkamp 22
29 81 Richard Touber Stiens Viks Parket 19
30 32 Bram Sikma Scharsterbrug Thyssen Lift 19
31 75 Arjan Schreuder Den Ilp Thyssen Lift 15
32 24 Remco Holtrop Delfstrahuizen 15
33 31 Harry Kuipers Hengelo Jedi 13
34 27 Rene Vergeer Warmond AA-drinks 12
35 59 Arnold Stam Sprang-Capelle Bional 11
36 33 Rick van der Hoorn Ter Aar Kocomon Vast 10
37 74 Gerben van Hest Alphen Dasia 7
38 13 Lars Hoogenboom Roelofarendsvee Peter van Vl 7
39 91 Remco Huisman Andijk Timmerman Tr 6
40 11 Henk van Benthem Ens Nefit 5
41 50 Hans Pieterse Diemen Postkrediet 5
42 62 Bas van Hest Alphen Nuon 3
43 77 Martijn van Es Stompwijk BP 1
www.MARATHONSCHAATSEN.nl