Evenementencentrum Marathon 15-11-00
6e wedstrijd KNSB-Cup Heerenveen
Heren A Landelijk 100 rnd 40 km
================================================================
DAGUITSLAG
1 82 Jan Maarten Heideman Oldebroek Wehkamp 1 25.1
2 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager Ind. 1 24
3 34 Arnold Gaasenbeek Maarssen 1 23
4 45 Peter de Vries Oranjewoud Bional 1 22
5 2 Peter Baars Nieuw Vennep BP 1 21
6 57 Kurt Wubben Delft Peter van Vl1 20
7 18 Koen Lankhaar Babylonienbroek Nuon 1 19
8 92 Arno Winters Dronten Avantage 1 18
9 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Frisia 1 17
10 39 Lammert Huitema Roden Nuon 1 16
11 24 Remco Holtrop Delfstrahuizen 1 15
12 38 Haico Bouma Wolvega Wehkamp 1 14
13 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad BP 8
14 69 Bert Jan van der Veen Joure Slager Ind. 7
15 35 Patrick Schmitz Alkmaar Dasia 6
16 81 Richard Touber Stiens Viks Parket 5
17 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga Thyssen Lift 4
18 17 Rob van Meggelen Amsterdam Nuon 3
19 28 Ard Alderts St. Nicolaasga Slager Ind. 2
20 37 Rene Ruitenberg Wezep Frisia 1
21 72 Yep Kramer Oudeschoot Bional
22 6 Ruud Borst St.Nicolaasga Wehkamp
23 86 Frans de Ronde Amsterdam Zo Slager Ind.
24 1 Andres Landman Amsterdam Dasia
25 91 Remco Huisman Andijk Timmerman Tr
26 23 Jan Dirk Corts Koudekerk a/d R Kocomon Vast
27 94 Harm Speelman Smilde Rijwielhande
28 75 Arjan Schreuder Den Ilp Thyssen Lift
29 31 Harry Kuipers Hengelo Jedi
30 49 Hans Schipper Warmond Seignette
31 88 Wim Mol Hollandscheveld Nijenhuis La
32 27 Rene Vergeer Warmond AA-drinks
33 25 Arjan Smit Rouveen Nefit
34 5 Martijn Bovenmars Raalte Jedi
35 11 Henk van Benthem Ens Nefit
36 65 Erik Groenendal Oldehove Kocomon Vast
37 13 Lars Hoogenboom Roelofarendsvee Peter van Vl
38 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA-drinks
39 53 Arthur Veldhoen Amsterdam Seignette
40 63 Piet Kleine Kerkenveld Frisia
1e/2e-jrs
1 24 Remco Holtrop Delfstrahuizen
2 1 Andres Landman Amsterdam Dasia
3 91 Remco Huisman Andijk Timmerman Tr
4 31 Harry Kuipers Hengelo Jedi
5 5 Martijn Bovenmars Raalte Jedi
6 65 Erik Groenendal Oldehove Kocomon Vast
7 13 Lars Hoogenboom Roelofarendsvee Peter van Vl
8 62 Bas van Hest Alphen Nuon
9 70 Jochem Janssen Brunssum Stehmann Spo
10 93 Peter van Niekerk Amsterdam Kocomon Vast
11 90 Arjen Becker Castricum Postkrediet
12 74 Gerben van Hest Alphen Dasia
13 96 Casper Helling Amsterdam Postkrediet
14 71 Edwin Veen Westerlee Young Artist
15 84 Jan van Oosterom Schalkhaar Wehkamp
KLASSEMENT KNSB-CUP pnt
1 82 Jan Maarten Heideman Oldebroek Wehkamp 120.3
2 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager Ind. 108.1
3 69 Bert Jan van der Veen Joure Slager Ind. 85
4 20 Erik Hulzebosch Loozen Nefit 82
5 18 Koen Lankhaar Babylonienbroek Nuon 79.1
6 34 Arnold Gaasenbeek Maarssen 72
7 2 Peter Baars Nieuw Vennep BP 72
8 61 Cedric Michaud Frankrijk Nefit 70
9 17 Rob van Meggelen Amsterdam Nuon 63
10 7 Henk Angenent Woubrugge Frisia 62
11 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Frisia 56
12 28 Ard Alderts St. Nicolaasga Slager Ind. 56
13 38 Haico Bouma Wolvega Wehkamp 52
14 35 Patrick Schmitz Alkmaar Dasia 51
15 45 Peter de Vries Oranjewoud Bional 50
16 39 Lammert Huitema Roden Nuon 47
17 89 Hans van de Wetering Noordeinde ABC-Hekwerk 44
18 57 Kurt Wubben Delft Peter van Vl 43
19 86 Frans de Ronde Amsterdam Zo Slager Ind. 42
20 37 Rene Ruitenberg Wezep Frisia 40.1
21 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga Thyssen Lift 37
22 6 Ruud Borst St.Nicolaasga Wehkamp 33
23 92 Arno Winters Dronten Avantage 26
24 16 Herwin Huisman Kielwindeweer 24
25 9 Rudi Groenendal Groningen BP 23
26 32 Bram Sikma Scharsterbrug Thyssen Lift 19
27 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad BP 16
28 24 Remco Holtrop Delfstrahuizen 15
29 81 Richard Touber Stiens Viks Parket 15
30 72 Yep Kramer Oudeschoot Bional 14
31 59 Arnold Stam Sprang-Capelle Bional 11
32 84 Jan van Oosterom Schalkhaar Wehkamp 9
33 74 Gerben van Hest Alphen Dasia 6
34 50 Hans Pieterse Diemen Postkrediet 5
35 31 Harry Kuipers Hengelo Jedi 2
36 11 Henk van Benthem Ens Nefit 1
www.MARATHONSCHAATSEN.nl