De Scheg Marathon I 28-10-00
3e wedstrijd KNSB-Cup Deventer
Dames Landelijk 50 rnd 20 km
================================================================
DAGUITSLAG r pnt
1 64 Greta Smit Rouveen Nefit 1 25.1
2 63 Jenita Hulzebosch-SmitLoozen Nefit 1 24
3 35 Lieke Splinter Amsterdam Frisia 1 23
4 24 Petra de Boer-GrimbergAmsterdam Frisia 17
5 40 Linda Verdouw Oudewater Frisia 16
6 33 Jolanda van Goozen Zoetermeer 15
7 5 Danielle Bekkering Den Ham Enkhuizer Al 14
8 31 Marjanne Smit Rouveen Nefit 13
9 55 Janny Zonderland St. Nicolaasga Frisia 12
10 44 Laura Kamminga Heerenveen 11
11 53 Miranda van der HaringGroningen Nuon 10
12 42 Claudia van Heel Rossum Vinsk-Braban 9
13 19 Henny Bok Scharsterbrug Slager Ind. 8
14 61 Mischa Coolen Hengelo Enkhuizer Al 7
15 48 Kim Wiggeman Scherpenzeel Seignette 6
16 8 Marion Borst Zeist 5
17 6 Kea Lootsma Oudemirdum Slager Ind. 4
18 51 Yasmin van Benthem Groningen Ecotrans/Fre 3
19 86 Leontien Goesinnen Opperdoes 2
20 58 Paula Feenstra Abbekerk Seignette 1
21 36 Mariska van DrogenbroeNw. ter Aa AA-drinks
22 17 Kathalijne Oudhoff Amsterdam Nuon
23 77 Hillie van der Wal Groningen Bouw Consult
24 76 Janneke Kriger-DickhouHolysloot Primavera
25 9 Margreet Merbis Benthuizen Stekelenburg
26 43 Eline Kuin Heemskerk Seignette
27 69 Inge Ruth Visser Stiens
----------------------------------------------------------------
TIJD ( 50 rondes) : 30 min 38 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 36.8 sec
GEMIDDELDE SNELHEID : 39.2 km/u
----------------------------------------------------------------
KNSB-CUP 00-01
Algemeen Klassement per 28-10-00
Landelijk Dames
================================================================
1 64 Greta Smit Rouveen Nefit 75.3
2 63 Jenita Hulzebosch-SmitLoozen Nefit 65
3 24 Petra de Boer-GrimbergAmsterdam Frisia 60
4 35 Lieke Splinter Amsterdam Frisia 45
5 53 Miranda van der HaringGroningen Nuon 41
6 33 Jolanda van Goozen Zoetermeer 39
7 55 Janny Zonderland St. Nicolaasga Frisia 39
8 40 Linda Verdouw Oudewater Frisia 33
9 44 Laura Kamminga Heerenveen 33
10 48 Kim Wiggeman Scherpenzeel Seignette 27
11 19 Henny Bok Scharsterbrug Slager Ind. 25
12 58 Paula Feenstra Abbekerk Seignette 24
13 42 Claudia van Heel Rossum Vinsk-Braban 23
14 25 Bianca Duursma Lemmer Enkhuizer Al 22
15 5 Danielle Bekkering Den Ham Enkhuizer Al 21
16 31 Marjanne Smit Rouveen Nefit 19
17 17 Kathalijne Oudhoff Amsterdam Nuon 19
18 61 Mischa Coolen Hengelo Enkhuizer Al 13
19 77 Hillie van der Wal Groningen Bouw Consult 11
20 51 Yasmin van Benthem Groningen Ecotrans/Fre 8
21 57 Esther v/d Salm Hoogmade 6
22 65 Wendy Vergeer Warmond AA-drinks 6
23 8 Marion Borst Zeist 5
24 6 Kea Lootsma Oudemirdum Slager Ind. 4
25 86 Leontien Goesinnen Opperdoes 2
----------------------------------------------------------------
www.MARATHONSCHAATSEN.nl