21-10-00
2e wedstrijd KNSB-Cup Utrecht
Heren B Landelijk 75 rnd 30 km
================================================================
DAGUITSLAG r pnt
1 26 Willem Hut Haulerwijk Mogema 20.1
2 11 Willem Blakborn Broek in Waterl Viks Parket 19
3 64 Roel van Hest Tilburg Mogema 18
4 28 Frank Woltman Assen Mogema 17
5 66 Thierry Mijsters Marienheem Jedi 16
6 27 Jack de Rijke Nagele 15
7 40 Klaas Slager Staphorst Mogema 14
8 75 Joost Juffermans Stompwijk v.d. Helm Mi 13
9 50 Ralf Zwitser Katwijk 12
10 47 Tonny van Vliet Almere-Hout Viks Parket 11
11 81 Martijn Kromkamp Wolvega Frisia 10
12 22 Jacco Kromkamp Ter Idzard 9
13 92 Gerko van Norel Oldebroek 8
14 57 Erik Schaper Groningen Daewoo-van V 7
15 52 Jelle Nauta Groningen 6
16 43 Jens Zwitser Katwijk 5
17 39 Jorn Gorter Edam 4
18 73 Stan Pouw Roelofarendsvee 3
19 10 Hans Bouwes Ilpendam Presto 2
20 70 Dennis Wennemars Dalfsen 1
21 65 Tsjibbe v.d. Veer Oudega Gaast Sl RVS Industri
22 49 Sander Stuut Den Haag Ooms Sport
23 54 Arno Schrama Amstelhoek Presto
24 48 Robert Bodewes Groningen Hunter Sport
25 19 Johannes de Groot Akkrum
26 4 Martijn Storm Monster v.d. Helm Mi
27 77 Pieter Millenaar Eindhoven Vinsk-Braban
28 90 Leon v.d. Wielen Zierikzee Meubelrama/N
29 45 Bert Bruins Blijham
30 32 Marcel Huismans Krommenie Seignette
31 6 Bram Biesterveld Volendam Presto
32 72 Richard Sijm Lutjebroek Vinsk-Braban
33 16 Peter Paauw Rijnsburg
34 60 Tom v.d. Belt
35 53 Ard Neven Krimpen a/d Lek LAR Rechtsbi
36 82 Rick van der Kroon Nigtevecht Viks Parket
37 95 Hotse Zandstra De Tike
38 5 Jentje de Glee Rottum
39 29 Rutger ter Laak Heino
40 24 Marco Lok Hollandscheveld Mulderij & P
----------------------------------------------------------------
TIJD ( 75 rondes) : 41 min 35 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 33.3 sec
GEMIDDELDE SNELHEID : 43.3 km/u
----------------------------------------------------------------
KNSB-CUP 00-01
Algemeen Klassement per 21-10-00
Landelijk Heren B
================================================================
1 66 Thierry Mijsters Marienheem Jedi 40
2 47 Tonny van Vliet Almere-Hout Viks Parket 36.1
3 64 Roel van Hest Tilburg Mogema 26
4 50 Ralf Zwitser Katwijk 23
5 58 Jurgen Meijer Utrecht 23
6 27 Jack de Rijke Nagele 22
7 30 Jacco Morren Kamperveen ABC-Hekwerk 22
8 10 Hans Bouwes Ilpendam Presto 21
9 35 Harry Schut Groningen Daewoo-van V 21
10 26 Willem Hut Haulerwijk Mogema 20.1
11 28 Frank Woltman Assen Mogema 20
12 90 Leon v.d. Wielen Zierikzee Meubelrama/N 20
13 11 Willem Blakborn Broek in Waterl Viks Parket 19
14 75 Joost Juffermans Stompwijk v.d. Helm Mi 19
15 91 Wouter Wietzes Bedum 18
16 25 Nico Wierstra Marssum 17
17 40 Klaas Slager Staphorst Mogema 14
18 92 Gerko van Norel Oldebroek 13
19 81 Martijn Kromkamp Wolvega Frisia 10
20 54 Arno Schrama Amstelhoek Presto 10
21 22 Jacco Kromkamp Ter Idzard 9
22 1 Christian Baerends Arnhem ABC-Hekwerk 9
23 57 Erik Schaper Groningen Daewoo-van V 7
24 52 Jelle Nauta Groningen 6
25 43 Jens Zwitser Katwijk 5
26 39 Jorn Gorter Edam 4
27 16 Peter Paauw Rijnsburg 4
28 73 Stan Pouw Roelofarendsvee 3
29 48 Robert Bodewes Groningen Hunter Sport 2
30 70 Dennis Wennemars Dalfsen 1
31 65 Tsjibbe v.d. Veer Oudega Gaast Sl RVS Industri 1
----------------------------------------------------------------
www.MARATHONSCHAATSEN.nl