Van der Helm Marathon 12-02-00
18e wedstrijd Unox-Cup Den Haag
HEREN A Landelijk 100 rnd 40 km
================================================================
DAGUITSLAG
1 17 Rob van Meggelen Amsterdam Nuon 1 25.1
2 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen Slager I.D. 1 24
3 6 Ruud Borst Leiderdorp Bional-BBos 1 23
4 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA Drink 1 22
5 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Frisia 1 21
6 9 Rudi Groenendal Groningen BP 1 20
7 62 Bas van Hest Alphen (NB) Dasia 1 19
8 14 Ubbo Kuper Exloo P. v Vliet 1 18
9 34 Arnold Gaasenbeek Westbroek Thyssen 1 17
10 39 Lammert Huitema Roden Nuon 1 16
11 63 Piet Kleine Kerkenveld Frisia 1 15
12 72 Yep Kramer Oudeschoot Bional-BBos 1 14
13 85 Henri Ruitenberg Oldebroek Avant/Peug. 1 13
14 82 Jan-Maarten Heideman Oldebroek Wehkamp 7
15 76 Yoeri Lissenberg Almere-Stad Cantenaar 6
16 45 Peter de Vries Luxwoude Bional-BBos 5
17 18 Koen Lankhaar Babilonienbroek Nuon 4
18 84 Jan van Oosterom Schalkhaar Wehkamp 3
19 7 Henk Angenent Alphen ad Ryn Frisia 2
20 69 Bertjan vd Veen Joure Slager I.D. 1
21 35 Patrick Schmitz Alkmaar Dasia
22 88 Wim Mol Hollandscheveld Nijenhuis
23 57 Kurt Wubben Pijnacker P. v Vliet
24 75 Arjan Schreuder Den Ilp Thyssen
25 24 Remco Holtrop Delfstrahuizen Timmerman
26 37 Rene Ruitenberg Elburg Frisia
27 66 Jeroen de Vries St.Nicolaasga BP
28 92 Arno Winters Ommen Avant/Peug.
29 11 Henk van Benthem Ens Nefit
30 2 Peter Baars Nieuw-Vennep BP
31 77 Martijn van Es Stompwijk BP
32 49 Hans Schipper Warmond Seignette
33 28 Ard Alderts St.Nicolaasga Slager I.D.
34 74 Gerben van Hest Alphen (NB) Dasia
35 90 Arjan Becker Castricum
36 65 Erik Groenendal Oldehove Stburg/Kocom
37 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R Stburg/Kocom
38 93 Peter van Niekerk Amsterdam Stburg/Kocom
39 87 Harm vd Meulen Finkum ABS St.bouw
40 8 Bas Doorten Wapserveen Timmerman
----------------------------------------------------------------
STRIJDLUSTIGSTE RIJDERS
1 57 Kurt Wubben Pijnacker P. v Vliet 3
2 7 Henk Angenent Alphen ad Ryn Frisia 2
3 45 Peter de Vries Luxwoude Bional-BBos 1
----------------------------------------------------------------
PREMIES UITLOOPRONDE
1 17 Rob van Meggelen Amsterdam Nuon
2 85 Henri Ruitenberg Oldebroek Avant/Peug.
3 14 Ubbo Kuper Exloo P. v Vliet
----------------------------------------------------------------
SUBKATEGORIE: 1E/2E-JRS pnt
1 30 Bert Kaan Wieringerwaard AA Drink 37
2 62 Bas van Hest Alphen (NB) Dasia 34
3 84 Jan van Oosterom Schalkhaar Wehkamp 23
----------------------------------------------------------------
TIJD (100 rondes) : 54 min 38 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 32.8 sec
GEMIDDELDE SNELHEID : 43.9 km/u
----------------------------------------------------------------
www.MARATHONSCHAATSEN.nl