Bever Marathon 15-02-97
16e wedstrijd UNOX-Cup Den Haag
HEREN A Landelijk 150 rnd 60 km
=============================================================================
DAGUITSLAG rnd pnt
1 6 Ruud Borst Leiderdorp Klerk's 1 34.1
2 7 Henk Angenent Alphen ad Rijn Netwerk VSP 1 32
3 75 Arend Veenhof Gieten Gorilla Wear 1 30
4 59 Arnold Stam Sprang-Capelle van Lingen 1 28
5 14 Ubbo Kuper Exloo Slager 1 26
6 27 Rene Vergeer Warmond P.van Vliet 1 24
7 28 Ard Alderts St.Nicolaasga Bional 1 22
8 63 Piet Kleine Kerkenveld Hytileen 1 20
9 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Netwerk VSP 1 18
10 9 Rudi Groenendal Oldehove Dasia 1 16
11 44 Andries Kasper Arnhem 1 14
12 37 Rene Ruitenberg Elburg Wehkamp 9
13 86 Frans de Ronde Amsterdam Slager 8
14 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk VSP 7
15 39 Lammert Huitema Roden Klerk's 6
16 32 Bram Sikma Scharsterbrug Ostrin 5
17 79 Willem Poelstra Hyum Ostrin 4
18 55 Erwin Tiemens Wezep ABC 3
19 72 Yep Kramer Oudeschoot Klerk's 2
20 45 Peter de Vries Luxwoude van Lingen 1
-----------------------------------------------------------------------------
SUBKATEGORIE: 1+2E JRS pnt
1 32 Bram Sikma Scharsterbrug Ostrin 5
2 79 Willem Poelstra Hyum Ostrin 4
3 76 Yoeri Lissenberg Almere-Haven Ostrin
-----------------------------------------------------------------------------
DAGUITSLAG PLOEGEN aantal rijders pnt
1 Netwerk VSP 3 57
2 Klerk's 3 42.1
3 Slager 2 34
4 van Lingen 2 29
5 Ostrin 2 9
-----------------------------------------------------------------------------
STRIJDLUSTIGSTE RIJDER pnt
1 59 Arnold Stam Sprang-Capelle van Lingen 3
2 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Netwerk VSP 2
3 6 Ruud Borst Leiderdorp Klerk's 1
TIJD (150 rondes) : 1 uur 27 min 46 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 35.1 sec
GEMIDDELDE SNELHEID : 41.0 km/u
=============================================================================
KLASSEMENT UNOX-CUP pnt
1 37 Rene Ruitenberg Elburg Wehkamp 256.2
2 72 Yep Kramer Oudeschoot Klerk's 230.3
3 39 Lammert Huitema Roden Klerk's 215.2
4 86 Frans de Ronde Amsterdam Slager 194.1
5 6 Ruud Borst Leiderdorp Klerk's 193.2
6 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Netwerk VSP 186
7 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk VSP 177
8 7 Henk Angenent Alphen ad Rijn Netwerk VSP 161.1
9 16 Edward Hagen Haarlem Wehkamp 151
10 50 Hans Pieterse Diemen Dasia 141
11 63 Piet Kleine Kerkenveld Hytileen 119
12 14 Ubbo Kuper Exloo Slager 115
13 9 Rudi Groenendal Oldehove Dasia 108
14 79 Willem Poelstra Hyum Ostrin 108
15 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen 108
16 19 Eric Feenstra Abbekerk 104.2
17 59 Arnold Stam Sprang-Capelle van Lingen 104
18 17 Rob van Meggelen Amsterdam IDD 102
19 28 Ard Alderts St.Nicolaasga Bional 101
20 34 Arnold Gaasenbeek Westbroek Slager 100
-----------------------------------------------------------------------------
PLOEGEN-KLASSEMENT pnt
1 Klerk's 631.7
2 Netwerk VSP 520.1
3 Wehkamp 499.2
4 Slager 409.1
5 Dasia 321.1
-----------------------------------------------------------------------------
KLASSEMENT STRIJDLUSTIGSTE RIJDER pnt
1 59 Arnold Stam Sprang-Capelle van Lingen 14
2 22 Bert Verduin Heemskerk Dasia 11
3 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Netwerk VSP 10
4 17 Rob van Meggelen Amsterdam IDD 7
5 6 Ruud Borst Leiderdorp Klerk's 5
-----------------------------------------------------------------------------
KLASSEMENT UITLOOPRONDES pnt
1 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Netwerk VSP 36
2 14 Ubbo Kuper Exloo Slager 32
3 6 Ruud Borst Leiderdorp Klerk's 28
4 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk VSP 28
5 63 Piet Kleine Kerkenveld Hytileen 24
-----------------------------------------------------------------------------
SPRINT-KLASSEMENT pnt
1 39 Lammert Huitema Roden Klerk's 7
2 37 Rene Ruitenberg Elburg Wehkamp 6
3 7 Henk Angenent Alphen ad Rijn Netwerk VSP 4
4 79 Willem Poelstra Hyum Ostrin 1
-----------------------------------------------------------------------------
www.MARATHONSCHAATSEN.nl