Open Ned.Kampioenschap 08-02-97
Superprestige Natuurijs Plansee
HEREN Internat. 16.1 rnd 100 km
=============================================================================
UITSLAG rondes
1 39 Lammert Huitema Roden Klerk's A
2 17 Rob van Meggelen Amsterdam IDD A
3 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Netwerk VSP A
4 b95 Hotze Zandstra De Tike B
5 55 Erwin Tiemens Wezep ABC A
6 59 Arnold Stam Sprang-Capelle van Lingen A
7 27 Rene Vergeer Warmond P.van Vliet A
8 32 Bram Sikma Scharsterbrug Ostrin AJ
9 v27 Jan Kooiman Ammerstol V
10 22 Bert Verduin Heemskerk Dasia A
11 63 Piet Kleine Kerkenveld Hytileen A
12 72 Yep Kramer Oudeschoot Klerk's A
13 50 Hans Pieterse Diemen Dasia A
14 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk VSP A
15 77 Lauri Palaasma Finland A
16 v64 Rein Jonker Wijtgaard V
17 45 Peter de Vries Luxwoude van Lingen A
18 b94 Dicky Zuidema Jonkersland B
19 85 Henri Ruitenberg Oldebroek A
20 73 Eric Jan Hagedoorn Gouderak Baas AJ
21 v87 Jan Welles Terwispel V
22 b48 Oene Faber Ureterp B
23 69 Bertjan vd Veen Joure Bional A
24 79 Willem Poelstra Hyum Ostrin AJ
25 v32 Marten Hoekstra Oudehaske Netwerk VSP V
26 v10 Dirk Boeve Wapenveld ABC V
27 z56 Bruno Plantinga Avenhorn V2
28 b54 Gerard Oord Scheerwolde CaterConcept B
29 v23 Aad Berg Leiden V
30 b69 Piet Hettinga Heeg B
31 v57 Henk Portengen Nederhorst d.B V
32 b84 Jan Warta Monnickendan B
33 z88 Paul O'Blenes Canada BU
34 v70 Harm Kuiper Ilpendam V
35 v50 Jans Hoogeveen Bovensmilde V
36 v08 Siep Kuiper Goedereede Natuurmonum. V
37 v56 Frank Wilderink Broek in Waterl V
38 v36 Fop Fonteijne Haamstede V
39 v15 Jacob Fuhler Emmen V
40 v43 Klaas Sminia Woltersum V
41 z53 Johannes Fekkes Scharsterbrug V2
42 z51 Otto van de Heide Nuis V2
43 z91 Rob Kramer USA BU
44 v26 Jos voor 't Hekke Olst Draaier V
45 z94 Antero Kotijarvl Finland BU
46 v44 Harnold Hagedoorn Bovensmilde V
47 z58 J. de Winter Numansdorp V2
48 v20 Henk Holland Ambt Delden Arke V
49 v63 Ludwig Meijering Arnhem V
50 z92 Mark Kandola USA BU
51 z93 Lorenz Saurer Zwitserland BU
52 z95 Sakan Ahlberh Finland V3
53 z96 Pauli Pehkonen Finland V3
54 z59 Daan v.d. Have Dordrecht V2
55 z97 Lauri Kanninen Finland V3
56 z99 Gerald Roehm Berlin (Dtsl) V3
TIJD : 2 uur 57 min 37 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 11 min 1.9 sec
GEMIDDELDE SNELHEID : 33.8 km/u
=============================================================================
KLASSEMENT Superprestige Natuurijs pnt
1 39 Lammert Huitema Roden Klerk's 40.1
2 b95 Hotze Zandstra De Tike 36
3 59 Arnold Stam Sprang-Capelle van Lingen 30
4 6 Ruud Borst Leiderdorp Klerk's 23.1
5 22 Bert Verduin Heemskerk Dasia 23
6 55 Erwin Tiemens Wezep ABC 22
7 32 Bram Sikma Scharsterbrug Ostrin 22
8 50 Hans Pieterse Diemen Dasia 22
9 17 Rob van Meggelen Amsterdam IDD 21
10 48 Yoeri Takken Amsterdam Optiebeurs 21
11 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Netwerk VSP 19
12 27 Rene Vergeer Warmond P.van Vliet 17
13 76 Yoeri Lissenberg Almere-Haven Ostrin 16
14 85 Henri Ruitenberg Oldebroek 15
15 v27 Jan Kooiman Ammerstol 12
16 77 Lauri Palaasma Finland 11
17 36 Rene Kok Rottevalle 11
18 63 Piet Kleine Kerkenveld Hytileen 10
19 69 Bertjan vd Veen Joure Bional 10
20 72 Yep Kramer Oudeschoot Klerk's 9
-----------------------------------------------------------------------------
www.MARATHONSCHAATSEN.nl