Chateau Briand Bokaal 09-11-96
5e wedstrijd UNOX-Cup Alkmaar
HEREN A Landelijk 100 rnd 40 km
=============================================================================
DAGUITSLAG rnd pnt
1 72 Yep Kramer Oudeschoot Klerk's 20.1
2 39 Lammert Huitema Roden Klerk's 19
3 16 Edward Hagen Haarlem Wehkamp 18
4 37 Rene Ruitenberg Elburg Wehkamp 17
5 86 Frans de Ronde Amsterdam Slager 16
6 7 Henk Angenent Alphen ad Rijn Netwerk VSP 15
7 46 Miel Rozendaal Warmenhuizen 14
8 52 Fausto de Marreiros Velserbroek 13
9 28 Ard Alderts St.Nicolaasga Bional 12
10 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk VSP 11
11 34 Arnold Gaasenbeek Westbroek Slager 10
12 23 Jan Dirk Corts Koudekerk ad R Alph.Sch.Vr. 9
13 11 Henk van Benthem Ens Buiter 8
14 69 Bertjan vd Veen Joure Bional 7
15 81 Richard Touber Stiens 6
16 75 Arend Veenhof Gieten Gorilla Wear 5
17 6 Ruud Borst Leiderdorp Klerk's 4
18 4 Tino Dekker Warmenhuizen Ratex 3
19 50 Hans Pieterse Diemen Dasia 2
20 79 Willem Poelstra Hyum Ostrin 1
-----------------------------------------------------------------------------
SUBKATEGORIE: 1+2E JRS pnt
1 81 Richard Touber Stiens 6
2 4 Tino Dekker Warmenhuizen Ratex 3
3 79 Willem Poelstra Hyum Ostrin 1
-----------------------------------------------------------------------------
KLASSEMENTSPRINT pnt
1 39 Lammert Huitema Roden Klerk's 15 3
2 7 Henk Angenent Alphen ad Rijn Netwerk VSP 12 2
3 79 Willem Poelstra Hyum Ostrin 9 1
-----------------------------------------------------------------------------
DAGUITSLAG PLOEGEN aantal rijders pnt
1 Klerk's 3 43.1
2 Wehkamp 2 35
3 Slager 2 26
4 Netwerk VSP 2 26
5 Bional 2 19
-----------------------------------------------------------------------------
STRIJDLUSTIGSTE RIJDER pnt
1 22 Bert Verduin Heemskerk Dasia 3
2 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Netwerk VSP 2
3 52 Fausto de Marreiros Velserbroek 1
TIJD (100 rondes) : 57 min 23 sec
GEMIDDELDE RONDETIJD: 34.4 sec
=============================================================================
KLASSEMENT UNOX-CUP pnt
1 16 Edward Hagen Haarlem Wehkamp 98
2 37 Rene Ruitenberg Elburg Wehkamp 94
3 72 Yep Kramer Oudeschoot Klerk's 85.2
4 39 Lammert Huitema Roden Klerk's 80.1
5 7 Henk Angenent Alphen ad Rijn Netwerk VSP 57
6 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Netwerk VSP 56
7 38 Haico Bouma Oldetrijne Wehkamp 55
8 6 Ruud Borst Leiderdorp Klerk's 53.1
9 86 Frans de Ronde Amsterdam Slager 52
10 45 Peter de Vries Luxwoude van Lingen 51
11 34 Arnold Gaasenbeek Westbroek Slager 50
12 2 Peter Baars Nieuw-Vennep Netwerk VSP 48
13 22 Bert Verduin Heemskerk Dasia 45.1
14 52 Fausto de Marreiros Velserbroek 32
15 50 Hans Pieterse Diemen Dasia 32
16 28 Ard Alderts St.Nicolaasga Bional 29
17 17 Rob van Meggelen Amsterdam IDD 27
18 63 Piet Kleine Kerkenveld Hytileen 26
19 11 Henk van Benthem Ens Buiter 25
20 79 Willem Poelstra Hyum Ostrin 25
-----------------------------------------------------------------------------
PLOEGEN-KLASSEMENT pnt
1 Wehkamp 247
2 Klerk's 215.4
3 Netwerk VSP 159
4 Slager 117
5 Dasia 77.1
-----------------------------------------------------------------------------
KLASSEMENT STRIJDLUSTIGSTE RIJDER pnt
1 22 Bert Verduin Heemskerk Dasia 6
2 52 Fausto de Marreiros Velserbroek 4
3 38 Haico Bouma Oldetrijne Wehkamp 3
4 18 Patrick Snijders Haarsteeg 3
5 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Netwerk VSP 2
-----------------------------------------------------------------------------
KLASSEMENT UITLOOPRONDES pnt
1 16 Edward Hagen Haarlem Wehkamp 12
2 26 Jan Eise Kromkamp Wolvega Netwerk VSP 12
3 37 Rene Ruitenberg Elburg Wehkamp 8
4 72 Yep Kramer Oudeschoot Klerk's 8
5 45 Peter de Vries Luxwoude van Lingen 8
-----------------------------------------------------------------------------
SPRINT-KLASSEMENT pnt
1 39 Lammert Huitema Roden Klerk's 3
2 7 Henk Angenent Alphen ad Rijn Netwerk VSP 2
3 79 Willem Poelstra Hyum Ostrin 1
-----------------------------------------------------------------------------
www.MARATHONSCHAATSEN.nl